127
edits
LicketySplit (talk | contribs) |
LicketySplit (talk | contribs) |
||
Line 312: | Line 312: | ||
| class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:452MS.png|link=Drapion|Drapion]]<br/>#452<br/>[[Drapion]] | | class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:452MS.png|link=Drapion|Drapion]]<br/>#452<br/>[[Drapion]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:461MS.png|link=Weavile|Weavile]]<br/>#461<br/>[[Weavile]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:461MS.png|link=Weavile|Weavile]]<br/>#461<br/>[[Weavile]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:503HMS.png|link=Samurott (Hisuian)|Samurott (Hisuian)]]<br/>#503H<br/>[[Samurott (Hisuian)]] | |||
| class="ground-dex" style="width:140px;" | [[File:551MS.png|link=Sandile|Sandile]]<br/>#551<br/>[[Sandile]] | | class="ground-dex" style="width:140px;" | [[File:551MS.png|link=Sandile|Sandile]]<br/>#551<br/>[[Sandile]] | ||
| class="ground-dex" style="width:140px;" | [[File:552MS.png|link=Krokorok|Krokorok]]<br/>#552<br/>[[Krokorok]] | | class="ground-dex" style="width:140px;" | [[File:552MS.png|link=Krokorok|Krokorok]]<br/>#552<br/>[[Krokorok]] | ||
| class="ground-dex" style="width:140px;" | [[File:553MS.png|link=Krookodile|Krookodile]]<br/>#553<br/>[[Krookodile]] | | class="ground-dex" style="width:140px;" | [[File:553MS.png|link=Krookodile|Krookodile]]<br/>#553<br/>[[Krookodile]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:658MS.png|link=Greninja|Greninja]]<br/>#658<br/>[[Greninja]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:658MS.png|link=Greninja|Greninja]]<br/>#658<br/>[[Greninja]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:675MS.png|link=Pangoro|Pangoro]]<br/>#675<br/>[[Pangoro]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:675MS.png|link=Pangoro|Pangoro]]<br/>#675<br/>[[Pangoro]] | ||
| class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:720UMS.png|link=Hoopa (Unbound)|Hoopa (Unbound)]]<br/>#720U<br/>[[Hoopa (Unbound)]] | | class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:720UMS.png|link=Hoopa (Unbound)|Hoopa (Unbound)]]<br/>#720U<br/>[[Hoopa (Unbound)]] |
edits