→Rare Pokémon
Line 285: | Line 285: | ||
{| style="text-align: center; width: margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | {| style="text-align: center; width: margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | ||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:001MS.png|link=Bulbasaur|Bulbasaur]]<br/>#001<br/>[[Bulbasaur]] | | class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:001MS.png|link=Bulbasaur|Bulbasaur]]<br/>#001<br/>[[Bulbasaur]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:012MS.png|link=Butterfree|Butterfree]]<br/>#012<br/>[[Butterfree]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:012MS.png|link=Butterfree|Butterfree]]<br/>#012<br/>[[Butterfree]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:015MS.png|link=Beedrill|Beedrill]]<br/>#015<br/>[[Beedrill]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:015MS.png|link=Beedrill|Beedrill]]<br/>#015<br/>[[Beedrill]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:018MS.png|link=Pidgeot|Pidgeot]]<br/>#018<br/>[[Pidgeot]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:018MS.png|link=Pidgeot|Pidgeot]]<br/>#018<br/>[[Pidgeot]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:020MS.png|link=Raticate|Raticate]]<br/>#020<br/>[[Raticate]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:020MS.png|link=Raticate|Raticate]]<br/>#020<br/>[[Raticate]] | ||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:070MS.png|link=Weepinbell|Weepinbell]]<br/>#070<br/>[[Weepinbell]] | |||
|- | |- | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:133MS.png|link=Eevee|Eevee]]<br/>#133<br/>[[Eevee]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:133MS.png|link=Eevee|Eevee]]<br/>#133<br/>[[Eevee]] | ||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:152MS.png|link=Chikorita|Chikorita]]<br/>#152<br/>[[Chikorita]] | | class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:152MS.png|link=Chikorita|Chikorita]]<br/>#152<br/>[[Chikorita]] | ||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:252MS.png|link=Treecko|Treecko]]<br/>#252<br/>[[Treecko]] | | class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:252MS.png|link=Treecko|Treecko]]<br/>#252<br/>[[Treecko]] | ||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:387MS.png|link=Turtwig|Turtwig]]<br/>#387<br/>[[Turtwig]] | | class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:387MS.png|link=Turtwig|Turtwig]]<br/>#387<br/>[[Turtwig]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:428MS.png|link=Lopunny|Lopunny]]<br/>#428<br/>[[Lopunny]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:428MS.png|link=Lopunny|Lopunny]]<br/>#428<br/>[[Lopunny]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:446MS.png|link=Munchlax|Munchlax]]<br/>#446<br/>[[Munchlax]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:446MS.png|link=Munchlax|Munchlax]]<br/>#446<br/>[[Munchlax]] | ||
|- | |||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:495MS.png|link=Snivy|Snivy]]<br/>#495<br/>[[Snivy]] | | class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:495MS.png|link=Snivy|Snivy]]<br/>#495<br/>[[Snivy]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:507MS.png|link=Herdier|Herdier]]<br/>#507<br/>[[Herdier]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:507MS.png|link=Herdier|Herdier]]<br/>#507<br/>[[Herdier]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:520MS.png|link=Tranquill|Tranquill]]<br/>#520<br/>[[Tranquill]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:520MS.png|link=Tranquill|Tranquill]]<br/>#520<br/>[[Tranquill]] | ||
| class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:662MS.png|link=Fletchinder|Fletchinder]]<br/>#662<br/>[[Fletchinder]] | | class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:662MS.png|link=Fletchinder|Fletchinder]]<br/>#662<br/>[[Fletchinder]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:665MS.png|link=Spewpa|Spewpa]]<br/>#665<br/>[[Spewpa]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:665MS.png|link=Spewpa|Spewpa]]<br/>#665<br/>[[Spewpa]] | ||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:722MS.png|link=Rowlet|Rowlet]]<br/>#722<br/>[[Rowlet]] | |||
|} | |} | ||