Editor
4,291
edits
m (More informative page - WIP) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 11: | Line 11: | ||
|- class="pkmn" | |- class="pkmn" | ||
| 1176 | | 1176 | ||
| | | Galactic Commander Mars<br/>Spear Pillar | ||
| [[File: | | [[File:436MS.png|link=Bronzor|Dark Bronzor]][[File:042MS.png|link=Golbat|Shiny Golbat]][[File:432MS.png|link=Purugly|Dark Purugly]][[File:308MS.png|link=Medicham|Shiny Medicham]][[File:075MS.png|Graveler|Dark Graveler]][[File:338MS.png|Solrock|Shiny Solrock]] | ||
|- class="pkmn" | |- class="pkmn" | ||
| 1177 | | 1177 | ||
| | | Galactic Commander Jupiter<br/>Spear Pillar | ||
| [[File: | | [[File:436MS.png|link=Bronzor|Dark Bronzor]][[File:042MS.png|link=Golbat|Shiny Golbat]][[File:067MS.png|link=Machoke|Dark Machoke]][[File:358MS.png|link=Chimecho|Chimecho]][[File:338MS.png|Solrock|Shiny Solrock]][[File:067MS.png|Machoke|Metallic Machoke]] | ||
|- class="pkmn" | |- class="pkmn" | ||
| 1178 | | 1178 | ||
| | | Galactic Boss Cyrus<br/>Spear Pillar | ||
| [[File: | | [[File:430MS.png|link=Honchkrow|Honchkrow]][[File:169MS.png|link=Crobat|Mystic Crobat]][[File:130MS.png|link=Gyarados|Dark Gyarados]][[File:461MS.png|link=Weavile|Metallic Weavile]][[File:435MS.png|link=Skuntank|Shiny Skuntank]][[File:432MS.png|link=Purugly|Dark Purugly]] | ||
|- class="pkmn" | |- class="pkmn" | ||
| 1179 | | 1179 | ||
| | | ???<br/>Spear Pillar | ||
| [[File: | | [[File:483MS.png|link=Dialga|Dialga]][[File:483MS.png|link=Dialga|Shiny Dialga]][[File:483MS.png|Dialga|Metallic Dialga]][[File:483MS.png|Dialga|Mystic Dialga]][[File:483MS.png|Dialga|Shadow Dialga]][[File:483MS.png|Dialga|Shadow Dialga]] | ||
|- class="pkmn" | |- class="pkmn" | ||
| 1421 | | 1421 | ||
| | | Waitress Jan<br/>Celestial Tower | ||
| [[File: | | [[File:467MS.png|link=Magmortar|Dark Magmortar]][[File:059MS.png|link=Arcanine|Shiny Arcanine]][[File:609MS.png|link=Chandelure|Chandelure]][[File:467MS.png|link=Magmortar|Mystic Magmortar]][[File:059MS.png|link=Arcanine|Dark Arcanine]][[File:609MS.png|Chandelure|Shadow Chandelure]] | ||
|- class="pkmn" | |||
| 1422 | |||
| Psychic Doreen<br/>Celestial Tower | |||
| [[File:605MS.png|link=Elgyem|Dark Elgyem]][[File:561MS.png|link=Sigilyph|Shiny Sigilyph]][[File:577MS.png|Solosis|Metallic Solosis]][[File:605MS.png|Elgyem|Shadow Elgyem]][[File:561MS.png|Sigilyph|Metallic Sigilyph]][[File:577MS.png|Solosis|Mystic Solosis]] | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1423 | |||
| Lass Kara<br/>Celestial Tower | |||
| [[File:574MS.png|link=Gothita|Mystic Gothita]][[File:587MS.png|link=Emolga|Shadow Emolga]][[File:507MS.png|Herdier|Herdier]][[File:605MS.png|Elgyem|Shiny Elgyem]][[File:561MS.png|Sigilyph|Metallic Sigilyph]][[File:541MS.png|Swadloon|Dark Swadloon]] | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1424 | |||
| Pokémon Emolga<br/>Celestial Tower | |||
| [[File:587MS.png|link=Emolga|Dark Emolga]][[File:541MS.png|link=Swadloon|Shiny Swadloon]][[File:574MS.png|Dark Gothita|Gothita]][[File:507MS.png|Herdier|Dark Herdier]][[File:587MS.png|Emolga|Mystic Emolga]][[File:541MS.png|Swadloon|Shiny Swadloon]] | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1425 | |||
| Pokémon Georgia<br/>Celestial Tower | |||
| [[File:541MS.png|link=Swadloon|Dark Swadloon]][[File:518MS.png|link=Musharna|Shiny Musharna]][[File:607MS.png|Litwick|Dark Litwick]][[File:541MS.png|Swadloon|Shadow Swadloon]][[File:541MS.png|Swadloon|Metallic Swadloon]][[File:607MS.png|Litwick|Shiny Litwick]] | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1426 | |||
| Pokémon Jude<br/>Celestial Tower | |||
| [[File:035MS.png|link=Clefairy|Shadow Clefairy]][[File:428MS.png|link=Lopunny|Dark Lopunny]][[File:626MS.png|Bouffalant|Shiny Bouffalant]][[File:241MS.png|Miltank|Mystic Miltank]][[File:115MS.png|Kangaskhan|Dark Kangaskhan]][[File:035MS.png|Clefairy|Shiny Clefairy]] | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1427 | |||
| Psychic Micki<br/>Celestial Tower | |||
| [[File:562MS.png|link=Yamask|Dark Yamask]][[File:622MS.png|link=Golett|Shiny Golett]][[File:607MS.png|Litwick|Dark Litwick]][[File:528MS.png|Swoobat|Metallic Swoobat]][[File:578MS.png|Duosion|Shiny Duosion]][[File:562MS.png|Yamask|Shadow Yamask]] | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1428 | |||
| Pscychic Belle<br/>Celestial Tower | |||
| [[File:518MS.png|link=Musharna|Dark Musharna]][[File:594MS.png|link=Alomomola|Shiny Alomomola]][[File:574MS.png|Gothita|Dark Gothita]][[File:518MS.png|Musharna|Shadow Musharna]][[File:594MS.png|Alomomola|Dark Alomomola]][[File:518MS.png|Musharna|Mystic Musharna]] | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1429 | |||
| Pokémon Jean<br/>Celestial Tower | |||
| [[File:613MS.png|link=Cubchoo|Cubchoo]][[File:196MS.png|link=Espeon|Dark Espeon]][[File:605MS.png|Elgyem|Shadow Elgyem]][[File:578MS.png|Duosion|Shiny Duosion]][[File:196MS.png|Espeon|Mystic Espeon]][[File:196MS.png|Espeon|Shiny Espeon]] | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1587 | |||
| ???<br/>??? | |||
| ??? | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1588 | |||
| ???<br/>??? | |||
| ??? | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1589 | |||
| ???<br/>??? | |||
| ??? | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1850 | |||
| ???<br/>??? | |||
| ??? | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1851 | |||
| ???<br/>??? | |||
| ??? | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1852 | |||
| ???<br/>??? | |||
| ??? | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1853 | |||
| ???<br/>??? | |||
| ??? | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1854 | |||
| ???<br/>??? | |||
| ??? | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1855 | |||
| ???<br/>??? | |||
| ??? | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1856 | |||
| ???<br/>??? | |||
| ??? | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1857 | |||
| ???<br/>??? | |||
| ??? | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1858 | |||
| ???<br/>??? | |||
| ??? | |||
|- class="pkmn" | |||
| 1859 | |||
| ???<br/>??? | |||
| ??? | |||
|} | |} | ||