79
edits
Line 351: | Line 351: | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:788MS.png|link=Tapu Fini|Tapu Fini]]<br/>#788<br/>[[Tapu Fini]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:788MS.png|link=Tapu Fini|Tapu Fini]]<br/>#788<br/>[[Tapu Fini]] | ||
|- | |- | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:816MS.png|link=Sobble|Sobble]]<br/>#816<br/>[[Sobble]] | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:817MS.png|link=Drizzile|Drizzile]]<br/>#817<br/>[[Drizzile]] | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:818MS.png|link=Inteleon|Inteleon]<br/>#818<br/>[[Inteleon]] | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:833MS.png|link=Chewtle|Chewtle]<br/>#833<br/>[[Chewtle]] | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:834MS.png|link=Drednaw|Drednaw]<br/>#834<br/>[[Drednaw]] | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:846MS.png|link=Arrokuda|Arrokuda]<br/>#846<br/>[[Arrokuda]] | |||
|- | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:847MS.png|link=Barraskewda|Barraskewda]<br/>#847<br/>[[Barraskewda]] | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:882MS.png|link=Dracovish|Dracovish]<br/>#882<br/>[[Dracovish]] | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:883MS.png|link=Arctovish|Arctovish]<br/>#883<br/>[[Arctovish]] | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:902FMS.png|link=Basculegion (F)|Basculegion (F)]]<br/>#902F<br/>[[Basculegion (F)]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:902FMS.png|link=Basculegion (F)|Basculegion (F)]]<br/>#902F<br/>[[Basculegion (F)]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:902MMS.png|link=Basculegion (M)|Basculegion (M)]]<br/>#902M<br/>[[Basculegion (M)]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:902MMS.png|link=Basculegion (M)|Basculegion (M)]]<br/>#902M<br/>[[Basculegion (M)]] |
edits