mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:729MS.png|link=Brionne|Brionne]]<br />#729<br />[[Brionne]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:729MS.png|link=Brionne|Brionne]]<br />#729<br />[[Brionne]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:730MS.png|link=Primarina|Primarina]]<br />#730<br />[[Primarina]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:730MS.png|link=Primarina|Primarina]]<br />#730<br />[[Primarina]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File: | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:731MS.png|link=Pikipek|Pikipek]]<br />#731<br />[[Pikipek]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:732MS.png|link=Trumbeak|Trumbeak]]<br />#732<br />[[Trumbeak]] | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:733MS.png|link=Toucannon|Toucannon]]<br />#733<br />[[Toucannon]] | |||
|- | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:734MS.png|link=Yungoos|Yungoos]]<br />#734<br />[[Yungoos]] | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:735MS.png|link=Gumshoos|Gumshoos]]<br />#735<br />[[Gumshoos]] | |||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:736MS.png|link=Grubbin|Grubbin]]<br />#736<br />[[Grubbin]] | |||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:737MS.png|link=Charjabug|Charjabug]]<br />#737<br />[[Charjabug]] | |||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:738MS.png|link=Vikavolt|Vikavolt]]<br />#738<br />[[Vikavolt]] | |||
| class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:739MS.png|link=Crabrawler|Crabrawler]]<br />#739<br />[[Crabrawler]] | |||
|- | |||
| class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:740MS.png|link=Crabominable|Crabominable]]<br />#740<br />[[Crabominable]] | |||
| class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:741BMS.png|link=Oricorio (Baile)|Oricorio (Baile)]]<br />#741B<br />[[Oricorio (Baile)]] | |||
| class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:741PPMS.png|link=Oricorio (Pom-Pom)|Oricorio (Pom-Pom)]]<br />#741PP<br />[[Oricorio (Pom-Pom)]] | |||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:741PMS.png|link=Oricorio (Pa'u)|Oricorio (Pa'u)]]<br />#741P<br />[[Oricorio (Pa'u)]] | |||
| class="ghost-dex" style="width: 140px;" | [[File:741SMS.png|link=Oricorio (Sensu)|Oricorio (Sensu)]]<br />#741S<br />[[Oricorio (Sensu)]] | |||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:742MS.png|link=Cutiefly|Cutiefly]]<br />#742<br />[[Cutiefly]] | |||
|- | |||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:743MS.png|link=Ribombee|Ribombee]]<br />#743<br />[[Ribombee]] | |||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:744MS.png|link=Rockruff|Rockruff]]<br />#744<br />[[Rockruff]] | |||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:745MDMS.png|link=Lycanroc (Midday)|Lycanroc (Midday)]]<br />#745MD<br />[[Lycanroc (Midday)]] | |||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:745MNMS.png|link=Lycanroc (Midnight)|Lycanroc (Midnight)]]<br />#745MN<br />[[Lycanroc (Midnight)]] | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:746SoMS.png|link=Wishiwashi (Solo)|Wishiwashi (Solo)]]<br />#746So<br />[[Wishiwashi (Solo)]] | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:746ScMS.png|link=Wishiwashi (School)|Wishiwashi (School)]]<br />#746Sc<br />[[Wishiwashi (School)]] | |||
|- | |||
| class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:747MS.png|link=Mareanie|Mareanie]]<br />#747<br />[[Mareanie]] | |||
| class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:748MS.png|link=Toxapex|Toxapex]]<br />#748<br />[[Toxapex]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |