VandheerLord (talk | contribs) |
|||
Line 111: | Line 111: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container- | |- class="container-dark" | ||
| class=" | | class="dark" | Beedrill | ||
| class=" | | class="dark" | Assurance | ||
| class=" | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class=" | | class="dark" | 50 | ||
| class=" | | class="dark" | 100% | ||
| class=" | | class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-bug" | |||
| class="bug" | [[Weedle]] | |||
| class="bug" | Bug Bite | |||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | |||
| class="bug" | 60 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-electric" | |||
| class="electric" | [[Weedle]] | |||
| class="electric" | Electroweb | |||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | |||
| class="electric" | 55 | |||
| class="electric" | 95% | |||
| class="electric" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[Kakuna]] | | class="normal" | [[Kakuna]] | ||
Line 125: | Line 139: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Status.png|Status]] | | class="normal" | [[File:Status.png|Status]] | ||
|- class="container-poison" | |- class="container-poison" | ||
| class="poison" | Beedrill | | class="poison" | Beedrill | ||
Line 152: | Line 159: | ||
| class="bug" | 60 | | class="bug" | 60 | ||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% | ||
| class="bug" | [[File: | | class="bug" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-bug" | |- class="container-bug" | ||
| class="bug" | [[Weedle]] | | class="bug" | [[Weedle]] | ||
Line 168: | Line 168: | ||
| class="bug" | [[File:Status.png|Status]] | | class="bug" | [[File:Status.png|Status]] | ||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | | | class="normal" | Beedrill | ||
| class="normal" | | | class="normal" | Swift | ||
| class="normal" | [[File: | | class="normal" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class="normal" | | | class="normal" | 60 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File: | | class="normal" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |