Sneezeball (talk | contribs) |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 103: | Line 103: | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | Ekans | | class="normal" | Ekans | ||
| class="normal" | | | class="normal" | Headbutt | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | | | class="normal" | 70 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Special.png|Special]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-ground" | |||
| class="ground" | Ekans | |||
| class="ground" | Mud Bomb | |||
| class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | |||
| class="ground" | 65 | |||
| class="ground" | 85% | |||
| class="ground" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |