Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 97: | Line 97: | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | 60 | | class="dark" | 60 | ||
| class="dark" | 100% | |||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Arbok | |||
| class="normal" | Body Slam | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 85 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |||
| class="dark" | Arbok | |||
| class="dark" | Crunch | |||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="dark" | 80 | |||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
Line 102: | Line 116: | ||
| class="ground" | Arbok | | class="ground" | Arbok | ||
| class="ground" | Mud Bomb | | class="ground" | Mud Bomb | ||
| class="ground" | [[File:ground.gif|link=Ground|Ground]] | | class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | ||
| class="ground" | 80 | |||
| class="ground" | 100% | |||
| class="ground" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | [[Ekans]] | |||
| class="normal" | Headbutt | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 70 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ground" | |||
| class="ground" | [[Ekans]] | |||
| class="ground" | Mud Bomb | |||
| class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | |||
| class="ground" | 65 | | class="ground" | 65 | ||
| class="ground" | 85% | | class="ground" | 85% | ||
| class="ground" | [[File:Special.png|Special]] | | class="ground" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-poison" | |- class="container-poison" | ||
| class="poison" | Arbok | | class="poison" | Arbok | ||
Line 120: | Line 141: | ||
| class="poison" | 100% | | class="poison" | 100% | ||
| class="poison" | [[File:Special.png|Special]] | | class="poison" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |