No edit summary |
No edit summary |
||
Line 891: | Line 891: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Status.png|Status]] | | class="normal" | [[File:Status.png|Status]] | ||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Fuck | |||
| class="normal" | 1,000,000 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|} | |||
</div> | </div> | ||
===Normal Type Pokémon=== | ===Normal Type Pokémon=== |