IllumiNoob (talk | contribs) |
|||
Line 161: | Line 161: | ||
===Purchasable Attacks=== | ===Purchasable Attacks=== | ||
<!-- Attacks Table --> | <!-- Attacks Table --> | ||
<div align='center'> | |||
{| style="text-align: center; float: center; margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | |||
|- class="container-attacks" | |||
| class="attacks"|'''Attack''' | |||
| class="attacks"|'''Type''' | |||
| class="attacks"|'''Price''' | |||
| class="attacks"|'''Power''' | |||
| class="attacks"|'''Accuracy''' | |||
| class="attacks"|'''Category''' | |||
|- class="container-poison" | |||
| class="poison"|Acid | |||
| class="poison"|[[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | |||
| class="poison"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]30,000 | |||
| class="poison"|40 | |||
| class="poison"|100% | |||
| class="poison"|[[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-poison" | |||
| class="poison"|Acid Spray | |||
| class="poison"|[[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | |||
| class="poison"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]30,000 | |||
| class="poison"|40 | |||
| class="poison"|100% | |||
| class="poison"|[[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-water" | |||
| class="water"|Aqua Tail | |||
| class="water"|[[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]67,500 | |||
| class="water"|90 | |||
| class="water"|90% | |||
| class="water"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class=" | |||
</div> | </div> | ||
<!-- End Attacks Table --> | <!-- End Attacks Table --> |