IllumiNoob (talk | contribs) |
|||
Line 130: | Line 130: | ||
{| style="text-align: center; float: center; margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | {| style="text-align: center; float: center; margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | ||
|- class="container-attacks" | |- class="container-attacks" | ||
| class="attacks" | Attack | | class="attacks" | '''Attack''' | ||
| class="attacks" | Type | | class="attacks" | '''Type''' | ||
| class="attacks" | Price | | class="attacks" | '''Price''' | ||
| class="attacks" | Power | | class="attacks" | '''Power''' | ||
| class="attacks" | Accuracy | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | Category | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-poison" | |- class="container-poison" | ||
| class="poison" | Belch | | class="poison" | Belch | ||
Line 601: | Line 601: | ||
</div> | </div> | ||
<!-- End Attacks Table --> | <!-- End Attacks Table --> | ||
== Type Effectiveness == | |||
== Appearances == | |||
===Sidequests=== | |||
<!-- Sidequest Appearances Table --> | |||
{| class="container-normal" style="text-align: center; float: center; width: 100%; margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | |||
| class="normal"| '''Pokémon''' | |||
| class="normal"| '''Type''' | |||
| class="normal"| '''Owner''' | |||
| class="normal"| '''Battle #''' | |||
| class="normal"| '''Attacks''' | |||
| class="normal"| '''Level''' | |||
|- | |||
| class="normal" | [[File:Munchlax.gif|Munchlax]]<br />Munchlax | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | ??? | |||
| class="normal" | 748 | |||
| class="normal" | Body Slam<br />Tackle<br />Pound<br />Bite | |||
| class="normal" | 100 | |||
|- | |||
| class="normal" | [[File:Dark Munchlax.gif|Dark Munchlax]]<br />Dark Munchlax | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | ??? | |||
| class="normal" | 748 | |||
| class="normal" | Body Slam<br />Tackle<br />Pound<br />Bite | |||
| class="normal" | 100 | |||
|- | |||
| class="normal" | [[File:Mystic Munchlax.gif|Mystic Munchlax]]<br />Mystic Munchlax | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | ??? | |||
| class="normal" | 748 | |||
| class="normal" | Body Slam<br />Tackle<br />Pound<br />Bite | |||
| class="normal" | 100 | |||
|- | |||
| class="normal" | [[File:Shadow Munchlax.gif|Shadow Munchlax]]<br />Shadow Munchlax | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | ??? | |||
| class="normal" | 748 | |||
| class="normal" | Body Slam<br />Tackle<br />Pound<br />Bite | |||
| class="normal" | 100 | |||
|- | |||
| class="normal" | [[File:Shiny Munchlax.gif|Shiny Munchlax]]<br />Shiny Munchlax | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | ??? | |||
| class="normal" | 748 | |||
| class="normal" | Body Slam<br />Tackle<br />Pound<br />Bite | |||
| class="normal" | 100 | |||
|- | |||
| class="normal" | [[File:Metallic Munchlax.gif|Metallic Munchlax]]<br />Metallic Munchlax | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | ??? | |||
| class="normal" | 748 | |||
| class="normal" | Body Slam<br />Tackle<br />Pound<br />Bite | |||
| class="normal" | 100 | |||
|- | |||
| class="normal" | [[File:Munchlax.gif|Munchlax]]<br />Munchlax | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | ??? | |||
| class="normal" | 834 | |||
| class="normal" | Body Slam<br />Tackle<br />Pound<br />Bite | |||
| class="normal" | 100 | |||
|- | |||
| class="normal" | [[File:Shiny Munchlax.gif|Shiny Munchlax]]<br />Shiny Munchlax | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | ??? | |||
| class="normal" | 835 | |||
| class="normal" | Body Slam<br />Tackle<br />Pound<br />Bite | |||
| class="normal" | 100 | |||
|- | |||
| class="normal" | [[File:Dark Munchlax.gif|Dark Munchlax]]<br />Dark Munchlax | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | ??? | |||
| class="normal" | 837 | |||
| class="normal" | Body Slam<br />Tackle<br />Pound<br />Bite | |||
| class="normal" | 100 | |||
|- | |||
| class="normal" | [[File:Shadow Munchlax.gif|Shadow Munchlax]]<br />Shadow Munchlax | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | Preschooler Ike | |||
| class="normal" | 1288 | |||
| class="normal" | Body Slam<br />Tackle<br />Pound<br />Bite | |||
| class="normal" | 100 | |||
|- | |||
| class="normal" | [[File:Mystic Munchlax.gif|Mystic Munchlax]]<br />Mystic Munchlax | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | PKMN Breeder Ownen | |||
| class="normal" | 1374 | |||
| class="normal" | Body Slam<br />Tackle<br />Pound<br />Bite | |||
| class="normal" | 100 | |||
|} | |||
<!-- End Sidequest Appearances Table --> |