Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) m (→Locations) |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 91: | Line 91: | ||
| class="fairy" | 100% | | class="fairy" | 100% | ||
| class="fairy" | [[File:Special.png|Special]] | | class="fairy" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-psychic" | |||
| class="psychic" | Swirlix | |||
| class="psychic" | Psybeam | |||
| class="psychic" | [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | |||
| class="psychic" | 65 | |||
| class="psychic" | 100% | |||
| class="psychic" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | Swirlix | | class="normal" | Swirlix | ||
Line 98: | Line 105: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |