→Base & Evolution Attacks
Sneezeball (talk | contribs) |
|||
Line 67: | Line 67: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-fairy" | |||
| class="fairy" | Floette (Eternal) | |||
| class="fairy" | Light of Ruin | |||
| class="fairy" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | |||
| class="fairy" | 120 | |||
| class="fairy" | 100% | |||
| class="fairy" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-grass" | |- class="container-grass" | ||
| class="grass" | Floette (Eternal) | | class="grass" | Floette (Eternal) | ||
| class="grass" | | | class="grass" | Petal Dance | ||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | | class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | ||
| class="grass" | | | class="grass" | 120 | ||
| class="grass" | 100% | | class="grass" | 100% | ||
| class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | | class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-psychic" | |||
| class="psychic" | Floette (Eternal) | |||
| class="psychic" | Psychic | |||
| class="psychic" | [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | |||
| class="psychic" | 90 | |||
| class="psychic" | 100% | |||
| class="psychic" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-fairy" | |- class="container-fairy" | ||
| class="fairy" | Floette (Eternal) | | class="fairy" | Floette (Eternal) | ||
| class="fairy" | | | class="fairy" | Moonblast | ||
| class="fairy" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | | class="fairy" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | ||
| class="fairy" | | | class="fairy" | 90 | ||
| class="fairy" | 100% | | class="fairy" | 100% | ||
| class="fairy" | [[File:Special.png|Special]] | | class="fairy" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |