1
edit
Strayazilas (talk | contribs) |
|||
Line 424: | Line 424: | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | Liquidation | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" data-sort-value="63,750" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]63,750 | |||
| class="water" | 85 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-grass" | |- class="container-grass" | ||
| class="grass" | Mega Drain | | class="grass" | Mega Drain |
edit