mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 54: | Line 54: | ||
| class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:758MS.png|link=Salazzle|Salazzle]]<br />#758<br />[[Salazzle]] | | class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:758MS.png|link=Salazzle|Salazzle]]<br />#758<br />[[Salazzle]] | ||
|- | |- | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:759MS.png|link=Stufful|Stufful]]<br />#759<br />[[Stufful]] | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:760MS.png|link=Bewear|Bewear]]<br />#760<br />[[Bewear]] | |||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:761MS.png|link=Bounsweet|Bounsweet]]<br />#761<br />[[Bounsweet]] | |||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:762MS.png|link=Steenee|Steenee]]<br />#762<br />[[Steenee]] | |||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:763MS.png|link=Tsareena|Tsareena]]<br />#763<br />[[Tsareena]] | |||
| class="fairy-dex" style="width: 140px;" | [[File:764MS.png|link=Comfey|Comfey]]<br />#764<br />[[Comfey]] | |||
|- | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:765MS.png|link=Oranguru|Oranguru]]<br />#765<br />[[Oranguru]] | |||
| class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:766MS.png|link=Passimian|Passimian]]<br />#766<br />[[Passimian]] | |||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:767MS.png|link=Wimpod|Wimpod]]<br />#767<br />[[Wimpod]] | |||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:768MS.png|link=Golisopod|Golisopod]]<br />#768<br />[[Golisopod]] | |||
| class="ghost-dex" style="width: 140px;" | [[File:769MS.png|link=Sandygast|Sandygast]]<br />#769<br />[[Sandygast]] | |||
| class="ghost-dex" style="width: 140px;" | [[File:770MS.png|link=Palossand|Palossand]]<br />#770<br />[[Palossand]] | |||
|- | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:771MS.png|link=Pyukumuku|Pyukumuku]]<br />#771<br />[[Pyukumuku]] | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:772MS.png|link=Type: Null|Type: Null]]<br />#772<br />[[Type: Null]] | |||
|} | |} |