IllumiNoob (talk | contribs) |
|||
Line 505: | Line 505: | ||
[[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | ||
|} | |} | ||
==Appearances== | |||
===Sidequests=== | |||
<!-- Sidequest Appearances Table --> | |||
{| class="container-electric" style="text-align: center; float: center; width: 100%; margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | |||
| class="electric"| '''Pokémon''' | |||
| class="electric"| '''Type''' | |||
| class="electric"| '''Owner''' | |||
| class="electric"| '''Battle #''' | |||
| class="electric"| '''Attacks''' | |||
| class="electric"| '''Level''' | |||
|- | |||
| class="electric" | [[File:Magnezone.gif|Magnezone]]<br />Magnezone | |||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | |||
| class="electric" | ??? | |||
| class="electric" | 734 | |||
| class="electric" | Thunder Shock<br />Shock Wave<br />Magnet Bomb<br />Mirror Shot | |||
| class="electric" | 100 | |||
|- | |||
| class="electric" | [[File:Shiny Magnezone.gif|Shiny Magnezone]]<br />Shiny Magnezone | |||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | |||
| class="electric" | ??? | |||
| class="electric" | 740 | |||
| class="electric" | Thunder Shock<br />Shock Wave<br />Magnet Bomb<br />Mirror Shot | |||
| class="electric" | 100 | |||
|- | |||
| class="electric" | [[File:Shadow Magnezone.gif|Shadow Magnezone]]<br />Shadow Magnezone | |||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | |||
| class="electric" | ??? | |||
| class="electric" | 740 | |||
| class="electric" | Thunder Shock<br />Shock Wave<br />Magnet Bomb<br />Mirror Shot | |||
| class="electric" | 100 | |||
|- | |||
| class="electric" | [[File:Mystic Magnezone.gif|Mystic Magnezone]]<br />Mystic Magnezone | |||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | |||
| class="electric" | ??? | |||
| class="electric" | 740 | |||
| class="electric" | Thunder Shock<br />Shock Wave<br />Magnet Bomb<br />Mirror Shot | |||
| class="electric" | 100 | |||
|} | |||
<!-- End Sidequest Appearances Table --> |