Strayazilas (talk | contribs) No edit summary |
Strayazilas (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 51: | Line 51: | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:677MS.png|link=Espurr|Espurr]]<br/>#677<br/>[[Espurr]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:677MS.png|link=Espurr|Espurr]]<br/>#677<br/>[[Espurr]] | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:686MS.png|link=Inkay|Inkay]]<br/>#686<br/>[[Inkay]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:686MS.png|link=Inkay|Inkay]]<br/>#686<br/>[[Inkay]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:741PaMS.png|link=Oricorio (Pau)|Oricorio (Pau)]]<br/>#741Pa<br/>[[Oricorio (Pau)]] | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:765MS.png|link=Oranguru|Oranguru]]<br/>#765<br/>[[Oranguru]] | |||
|- | |||
| class="ghost-dex" style="width: 140px;" | [[File:781MS.png|link=Dhelmise|Dhelmise]]<br/>#781<br/>[[Dhelmise]] | |||
|} | |} | ||
Line 138: | Line 142: | ||
|- | |- | ||
| class="ghost-dex" style="width: 140px;" | [[File:710MS.png|link=Pumpkaboo (Super)|Pumpkaboo (Super)]]<br/>#710Su<br/>[[Pumpkaboo (Super)]] | | class="ghost-dex" style="width: 140px;" | [[File:710MS.png|link=Pumpkaboo (Super)|Pumpkaboo (Super)]]<br/>#710Su<br/>[[Pumpkaboo (Super)]] | ||
| class="ghost-dex" style="width: 140px;" | [[File:741SeMS.png|link=Oricorio (Sensu)|Oricorio (Sensu)]]<br/>#741Se<br/>[[Oricorio (Sensu)]] | |||
|} | |} | ||