Strayazilas (talk | contribs) m (→Evolution Line) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 156: | Line 156: | ||
| class="psychic" | 100% | | class="psychic" | 100% | ||
| class="psychic" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="psychic" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-psychic" | |||
| class="psychic" | Ralts | |||
| class="psychic" | Confusion | |||
| class="psychic" | [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | |||
| class="psychic" | 50 | |||
| class="psychic" | 100% | |||
| class="psychic" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-fairy" | |||
| class="psychic" | Ralts | |||
| class="psychic" | Disarming Voice | |||
| class="psychic" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | |||
| class="psychic" | 40 | |||
| class="psychic" | 100% | |||
| class="psychic" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-grass" | |||
| class="psychic" | Ralts | |||
| class="psychic" | Magical Leaf | |||
| class="psychic" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="psychic" | 60 | |||
| class="psychic" | 100% | |||
| class="psychic" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-fairy" | |||
| class="psychic" | Ralts | |||
| class="psychic" | Draining Kiss | |||
| class="psychic" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | |||
| class="psychic" | 50 | |||
| class="psychic" | 100% | |||
| class="psychic" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |