Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) m (→Evolution Line) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 145: | Line 145: | ||
|- class="container-fairy" | |- class="container-fairy" | ||
| class="psychic" | Gardevoir | | class="psychic" | Gardevoir | ||
| class="psychic" | Draining Kiss | |||
| class="psychic" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | |||
| class="psychic" | 50 | |||
| class="psychic" | 100% | |||
| class="psychic" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-psychic" | |||
| class="psychic" | Kirlia | |||
| class="psychic" | Psychic | |||
| class="psychic" | [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | |||
| class="psychic" | 90 | |||
| class="psychic" | 100% | |||
| class="psychic" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-fairy" | |||
| class="psychic" | Kirlia | |||
| class="psychic" | Disarming Voice | |||
| class="psychic" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | |||
| class="psychic" | 40 | |||
| class="psychic" | 100% | |||
| class="psychic" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-grass" | |||
| class="psychic" | Kirlia | |||
| class="psychic" | Magical Leaf | |||
| class="psychic" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="psychic" | 60 | |||
| class="psychic" | 100% | |||
| class="psychic" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="psychic" | Kirlia | |||
| class="psychic" | Secret Power | |||
| class="psychic" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="psychic" | 70 | |||
| class="psychic" | 100% | |||
| class="psychic" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-psychic" | |||
| class="psychic" | Ralts | |||
| class="psychic" | Confusion | |||
| class="psychic" | [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | |||
| class="psychic" | 50 | |||
| class="psychic" | 100% | |||
| class="psychic" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-fairy" | |||
| class="psychic" | Ralts | |||
| class="psychic" | Disarming Voice | |||
| class="psychic" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | |||
| class="psychic" | 40 | |||
| class="psychic" | 100% | |||
| class="psychic" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-grass" | |||
| class="psychic" | Ralts | |||
| class="psychic" | Magical Leaf | |||
| class="psychic" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="psychic" | 60 | |||
| class="psychic" | 100% | |||
| class="psychic" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-fairy" | |||
| class="psychic" | Ralts | |||
| class="psychic" | Draining Kiss | | class="psychic" | Draining Kiss | ||
| class="psychic" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | | class="psychic" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] |