Strayazilas (talk | contribs) m (Reverted edits by 2601:49:4200:3AB0:CC5C:515E:CEFD:2F59 (talk) to last revision by Patrick) Tag: Rollback |
LicketySplit (talk | contribs) |
||
Line 269: | Line 269: | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:717MS.png|link=Yveltal|Yveltal]]<br/>#717<br/>[[Yveltal]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:717MS.png|link=Yveltal|Yveltal]]<br/>#717<br/>[[Yveltal]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:799MS.png|link=Guzzlord|Guzzlord]]<br/>#799<br/>[[Guzzlord]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:799MS.png|link=Guzzlord|Guzzlord]]<br/>#799<br/>[[Guzzlord]] | ||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:859MS.png|link=Impidimp|Impidimp]]<br/>#859<br/>[[Impidimp]] | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:860MS.png|link=Morgrem|Morgrem]]<br/>#860<br/>[[Morgrem]] | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:861MS.png|link=Grimmsnarl|Grimmsnarl]]<br/>#861<br/>[[Grimmsnarl]] | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:861GMS.png|link=Grimmsnarl (Gigantamax)|Grimmsnarl (Gigantamax)]]<br/>#861G<br/>[[Grimmsnarl (Gigantamax)]] | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:862MS.png|link=Obstagoon|Obstagoon]]<br/>#862<br/>[[Obstagoon]] | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:893MS.png|link=Zarude|Zarude]]<br/>#893<br/>[[Zarude]] | |||
|- | |- | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:999MS.png|link=Darkrown|Darkrown]]<br/>#999<br/>[[Darkrown]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:999MS.png|link=Darkrown|Darkrown]]<br/>#999<br/>[[Darkrown]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||
====Secondary Dark Type==== | ====Secondary Dark Type==== | ||
<div align="center"> | <div align="center"> |