LicketySplit (talk | contribs) |
|||
Line 173: | Line 173: | ||
| class="ground-dex" style="width:140px;" | [[File:330MS.png|link=Flygon|Flygon]]<br/>#330<br/>[[Flygon]] | | class="ground-dex" style="width:140px;" | [[File:330MS.png|link=Flygon|Flygon]]<br/>#330<br/>[[Flygon]] | ||
| class="flying-dex" style="width:140px;" | [[File:334MS.png|link=Altaria|Altaria]]<br/>#334<br/>[[Altaria]] | | class="flying-dex" style="width:140px;" | [[File:334MS.png|link=Altaria|Altaria]]<br/>#334<br/>[[Altaria]] | ||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:483OMS.png|link=Dialga (Origin)|Dialga (Origin)]]<br/>#483O<br/>[[Dialga (Origin)]] | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:484OMS.png|link=Palkia (Origin)|Palkia (Origin)]]<br/>#484O<br/>[[Palkia (Origin)]] | |||
| class="ghost-dex" style="width:140px;" | [[File:487MS.png|link=Giratina|Giratina]]<br/>#487<br/>[[Giratina]] | | class="ghost-dex" style="width:140px;" | [[File:487MS.png|link=Giratina|Giratina]]<br/>#487<br/>[[Giratina]] | ||
| class="ghost-dex" style="width:140px;" | [[File:487OMS.png|link=Giratina (Origin)|Giratina (Origin)]]<br/>#487O<br/>[[Giratina (Origin)]] | | class="ghost-dex" style="width:140px;" | [[File:487OMS.png|link=Giratina (Origin)|Giratina (Origin)]]<br/>#487O<br/>[[Giratina (Origin)]] | ||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:633MS.png|link=Deino|Deino]]<br/>#633<br/>[[Deino]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:633MS.png|link=Deino|Deino]]<br/>#633<br/>[[Deino]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:634MS.png|link=Zweilous|Zweilous]]<br/>#634<br/>[[Zweilous]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:634MS.png|link=Zweilous|Zweilous]]<br/>#634<br/>[[Zweilous]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:635MS.png|link=Hydreigon|Hydreigon]]<br/>#635<br/>[[Hydreigon]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:635MS.png|link=Hydreigon|Hydreigon]]<br/>#635<br/>[[Hydreigon]] | ||
| class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:691MS.png|link=Dragalge|Dragalge]]<br/>#691<br/>[[Dragalge]] | | class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:691MS.png|link=Dragalge|Dragalge]]<br/>#691<br/>[[Dragalge]] | ||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:696MS.png|link=Tyrunt|Tyrunt]]<br/>#696<br/>[[Tyrunt]] | | class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:696MS.png|link=Tyrunt|Tyrunt]]<br/>#696<br/>[[Tyrunt]] | ||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:697MS.png|link=Tyrantrum|Tyrantrum]]<br/>#697<br/>[[Tyrantrum]] | | class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:697MS.png|link=Tyrantrum|Tyrantrum]]<br/>#697<br/>[[Tyrantrum]] | ||
|- | |||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:705HMS.png|link=Sliggoo (Hisuian)|Sliggoo (Hisuian)]]<br/>#705H<br/>[[Sliggoo (Hisuian)]] | | class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:705HMS.png|link=Sliggoo (Hisuian)|Sliggoo (Hisuian)]]<br/>#705H<br/>[[Sliggoo (Hisuian)]] | ||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:706HMS.png|link=Goodra (Hisuian)|Goodra (Hisuian)]]<br/>#706H<br/>[[Goodra (Hisuian)]] | | class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:706HMS.png|link=Goodra (Hisuian)|Goodra (Hisuian)]]<br/>#706H<br/>[[Goodra (Hisuian)]] | ||
|class="flying-dex" style="width:140px;" | [[File:714MS.png|link=Noibat|Noibat]]<br/>#714<br/>[[Noibat]] | |||
| class="flying-dex" style="width:140px;" | [[File:714MS.png|link=Noibat|Noibat]]<br/>#714<br/>[[Noibat]] | |||
| class="flying-dex" style="width:140px;" | [[File:715MS.png|link=Noivern|Noivern]]<br/>#715<br/>[[Noivern]] | | class="flying-dex" style="width:140px;" | [[File:715MS.png|link=Noivern|Noivern]]<br/>#715<br/>[[Noivern]] | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:776MS.png|link=Turtonator|Turtonator]]<br/>#776<br/>[[Turtonator]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:776MS.png|link=Turtonator|Turtonator]]<br/>#776<br/>[[Turtonator]] | ||
| class="normal-dex" style="width:140px;" | [[File:780MS.png|link=Drampa|Drampa]]<br/>#780<br/>[[Drampa]] | | class="normal-dex" style="width:140px;" | [[File:780MS.png|link=Drampa|Drampa]]<br/>#780<br/>[[Drampa]] | ||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:799MS.png|link=Guzzlord|Guzzlord]]<br/>#799<br/>[[Guzzlord]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:799MS.png|link=Guzzlord|Guzzlord]]<br/>#799<br/>[[Guzzlord]] | ||
| class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:800UMS.png|link=Necrozma (Ultra)|Necrozma (Ultra)]]<br/>#800U<br/>[[Necrozma (Ultra)]] | | class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:800UMS.png|link=Necrozma (Ultra)|Necrozma (Ultra)]]<br/>#800U<br/>[[Necrozma (Ultra)]] | ||
| class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:804MS.png|link=Naganadel|Naganadel]]<br/>#804<br/>[[Naganadel]] | | class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:804MS.png|link=Naganadel|Naganadel]]<br/>#804<br/>[[Naganadel]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:996MS.png|link=Dratinice|Dratinice]]<br/>#996<br/>[[Dratinice]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:996MS.png|link=Dratinice|Dratinice]]<br/>#996<br/>[[Dratinice]] | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:997MS.png|link=Dratinire|Dratinire]]<br/>#997<br/>[[Dratinire]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:997MS.png|link=Dratinire|Dratinire]]<br/>#997<br/>[[Dratinire]] | ||
| class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:998MS.png|link=Dratinilic|Dratinilic]]<br/>#998<br/>[[Dratinilic]] | | class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:998MS.png|link=Dratinilic|Dratinilic]]<br/>#998<br/>[[Dratinilic]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:882MS.png|link=Dracovish|Dracovish]]<br/>#882<br/>[[Dracovish]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:882MS.png|link=Dracovish|Dracovish]]<br/>#882<br/>[[Dracovish]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |