mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| class="container-poison" | [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]] | | class="container-poison" | [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]] | ||
| class="container-poison" | [[File:Crobat.gif|link=Crobat|Crobat]]<br />[[Crobat]] | | class="container-poison" | [[File:Crobat.gif|link=Crobat|Crobat]]<br />[[Crobat]] | ||
|- | |||
| class="container-normal" | [[File:Chansey.gif|link=Blissey|Blissey]]<br />[[Blissey]] | |||
| class="container-normal" | [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]] | |||
| class="container-normal | [[File:Blissey.gif|link=Blissey|Blissey]]<br />[[Blissey]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |