Sneezeball (talk | contribs) (Created page with "<!-- Pokédex Navigation Menu --> {| class="dex" cellspacing="0" cellpadding="0" style="width: 100%;" | style="text-align: left;" | ↲ #705 File:705MS.png|lin...") |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 105: | Line 105: | ||
| class="dragon" | 100% | | class="dragon" | 100% | ||
| class="dragon" | [[File:Special.png|Special]] | | class="dragon" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | [[Goomy]] | |||
| class="water" | Muddy Water | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | 90 | |||
| class="water" | 85% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-dragon" | |- class="container-dragon" | ||
| class="dragon" | Goodra | | class="dragon" | Goodra | ||
Line 112: | Line 119: | ||
| class="dragon" | 100% | | class="dragon" | 100% | ||
| class="dragon" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="dragon" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-grass" | |- class="container-grass" | ||
| class="grass" | Goodra | | class="grass" | Goodra |