Sneezeball (talk | contribs) m (→B) |
Sneezeball (talk | contribs) (→Y) |
||
Line 648: | Line 648: | ||
== Y == | == Y == | ||
<div align="center"> | |||
{| style="text-align: center; width: 100%; margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | |||
| class="container-sidequests" | Pokémon | |||
| class="container-sidequests" | Location | |||
| class="container-sidequests" | Rarity | |||
|- class="ghost-dex" | |||
| class="ghost" | #562 [[File:562MS.png|link=Yamask|Yamask]] [[Yamask]] | |||
| class="ghost" | Ghost/Psychic Maps during night (Map 24 & 25) | |||
| class="ghost" | Common | |||
|- class="bug-dex" | |||
| class="bug" | #193 [[File:193MS.png|link=Yanma|Yanma]] [[Yanma]] | |||
| class="bug" | Grass maps (Maps 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 & 9) | |||
| class="bug" | Common | |||
|- class="bug-dex" | |||
| class="bug" | #469 [[File:469MS.png|link=Yanma|Yanma]] [[Yanma]] | |||
| class="bug" | Evolve from [[Yanma]] starting at level 33 | |||
| class="bug" | Common | |||
|- class="dark-dex" | |||
| class="dark" | #717 [[File:717MS.png|link=Yveltal|Yveltal]] [[Yveltal]] | |||
| class="dark" | Grass maps during night (Maps 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 & 9) / Ghost/Psychic Maps (Map 24 & 25) | |||
| class="dark" | Common | |||
|} | |||
</div> | |||
== Z == | == Z == |