41
edits
Line 132: | Line 132: | ||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:646MS.png|link=Kyurem|Kyurem]]<br/>#646<br/>[[Kyurem]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:646MS.png|link=Kyurem|Kyurem]]<br/>#646<br/>[[Kyurem]] | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:719MS.png|link=Diancie|Diancie]]<br/>#719<br/>[[Diancie]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:719MS.png|link=Diancie|Diancie]]<br/>#719<br/>[[Diancie]] | ||
|- | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:772MS.png|link=Type-Null|Type-Null]]<br/>#772<br/>[[Type-Null]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:772MS.png|link=Type-Null|Type-Null]]<br/>#772<br/>[[Type-Null]] | ||
|} | |} |
edits