Editor
4,291
edits
Sneezeball (talk | contribs) mNo edit summary |
Strayazilas (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 58: | Line 58: | ||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:124MS.png|link=Jynx|Jynx]]<br/>#124<br/>[[Jynx]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:124MS.png|link=Jynx|Jynx]]<br/>#124<br/>[[Jynx]] | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:461MS.png|link=Weavile|Weavile]]<br/>#461<br/>[[Weavile]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:461MS.png|link=Weavile|Weavile]]<br/>#461<br/>[[Weavile]] | ||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:471MS.png|link=Glaceon|Glaceon]]<br/>#471<br/>[[Glaceon]] | |||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:583MS.png|link=Vanillish|Vanillish]]<br/>#583<br/>[[Vanillish]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:583MS.png|link=Vanillish|Vanillish]]<br/>#583<br/>[[Vanillish]] | ||
|- | |||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:614MS.png|link=Beartic|Beartic]]<br/>#614<br/>[[Beartic]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:614MS.png|link=Beartic|Beartic]]<br/>#614<br/>[[Beartic]] | ||
|} | |} | ||
Line 129: | Line 131: | ||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:124MS.png|link=Jynx|Jynx]]<br/>#124<br/>[[Jynx]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:124MS.png|link=Jynx|Jynx]]<br/>#124<br/>[[Jynx]] | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:461MS.png|link=Weavile|Weavile]]<br/>#461<br/>[[Weavile]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:461MS.png|link=Weavile|Weavile]]<br/>#461<br/>[[Weavile]] | ||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:471MS.png|link=Glaceon|Glaceon]]<br/>#471<br/>[[Glaceon]] | |||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:583MS.png|link=Vanillish|Vanillish]]<br/>#583<br/>[[Vanillish]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:583MS.png|link=Vanillish|Vanillish]]<br/>#583<br/>[[Vanillish]] | ||
|- | |||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:614MS.png|link=Beartic|Beartic]]<br/>#614<br/>[[Beartic]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:614MS.png|link=Beartic|Beartic]]<br/>#614<br/>[[Beartic]] | ||
|} | |} |