Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) m (→P) |
Strayazilas (talk | contribs) m (→B) |
||
Line 361: | Line 361: | ||
| class="dark" | Evolve from [[Pawniard]] starting at level 52 | | class="dark" | Evolve from [[Pawniard]] starting at level 52 | ||
| class="dark" | Common | | class="dark" | Common | ||
|- class="fire-dex" | |||
| class="fire" | #806 [[File:806MS.png|link=Blacephalon|Blacephalon]] [[Blacephalon]] | |||
| class="fire" | [[Maps#Fire Maps|Fire Maps]] (Maps 18, 19, 20 & 21) | |||
| class="fire" | Ultra Beast | |||
|- class="water-dex" | |- class="water-dex" | ||
| class="water" | #009 [[File:009MS.png|link=Blastoise|Blastoise]] [[Blastoise]] | | class="water" | #009 [[File:009MS.png|link=Blastoise|Blastoise]] [[Blastoise]] |