127
edits
LicketySplit (talk | contribs) |
|||
Line 232: | Line 232: | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:052AMS.png|link=Meowth (Alolan)|Meowth (Alolan)]]<br/>#052A<br/>[[Meowth (Alolan)]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:052AMS.png|link=Meowth (Alolan)|Meowth (Alolan)]]<br/>#052A<br/>[[Meowth (Alolan)]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:053AMS.png|link=Persian (Alolan)|Persian (Alolan)]]<br/>#053A<br/>[[Persian (Alolan)]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:053AMS.png|link=Persian (Alolan)|Persian (Alolan)]]<br/>#053A<br/>[[Persian (Alolan)]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:146GMS.png|link=Moltres (Galarian)|Moltres (Galarian)]]<br/>#146G<br/>[[Moltres (Galarian)]] | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:197MS.png|link=Umbreon|Umbreon]]<br/>#197<br/>[[Umbreon]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:197MS.png|link=Umbreon|Umbreon]]<br/>#197<br/>[[Umbreon]] | ||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:198MS.png|link=Murkrow|Murkrow]]<br/>#198<br/>[[Murkrow]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:198MS.png|link=Murkrow|Murkrow]]<br/>#198<br/>[[Murkrow]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:215MS.png|link=Sneasel|Sneasel]]<br/>#215<br/>[[Sneasel]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:215MS.png|link=Sneasel|Sneasel]]<br/>#215<br/>[[Sneasel]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:211HMS.png|link=Qwilfish (Hisuian)|Qwilfish (Hisuian)]]<br/>#211H<br/>[[Qwilfish (Hisuian)]] | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:228MS.png|link=Houndour|Houndour]]<br/>#228<br/>[[Houndour]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:228MS.png|link=Houndour|Houndour]]<br/>#228<br/>[[Houndour]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:229MS.png|link=Houndoom|Houndoom]]<br/>#229<br/>[[Houndoom]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:229MS.png|link=Houndoom|Houndoom]]<br/>#229<br/>[[Houndoom]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:229MMS.png|link=Houndoom (Mega)|Houndoom (Mega)]]<br/>#229M<br/>[[Houndoom (Mega)]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:229MMS.png|link=Houndoom (Mega)|Houndoom (Mega)]]<br/>#229M<br/>[[Houndoom (Mega)]] | ||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:261MS.png|link=Poochyena|Poochyena]]<br/>#261<br/>[[Poochyena]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:261MS.png|link=Poochyena|Poochyena]]<br/>#261<br/>[[Poochyena]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:262MS.png|link=Mightyena|Mightyena]]<br/>#262<br/>[[Mightyena]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:262MS.png|link=Mightyena|Mightyena]]<br/>#262<br/>[[Mightyena]] | ||
|- | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:263GMS.png|link=Zigzagoon (Galarian)|Zigzagoon (Galarian)]]<br/>#263G<br/>[[Zigzagoon (Galarian)]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:264GMS.png|link=Linoone (Galarian)|Linoone (Galarian)]]<br/>#053A<br/>[[Linoone (Galarian)]] | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:302MS.png|link=Sableye|Sableye]]<br/>#302<br/>[[Sableye]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:302MS.png|link=Sableye|Sableye]]<br/>#302<br/>[[Sableye]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:302MMS.png|link=Sableye (Mega)|Sableye (Mega)]]<br/>#302M<br/>[[Sableye (Mega)]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:302MMS.png|link=Sableye (Mega)|Sableye (Mega)]]<br/>#302M<br/>[[Sableye (Mega)]] | ||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:359MS.png|link=Absol|Absol]]<br/>#359<br/>[[Absol]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:359MS.png|link=Absol|Absol]]<br/>#359<br/>[[Absol]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:359MMS.png|link=Absol (Mega)|Absol (Mega)]]<br/>#359M<br/>[[Absol (Mega)]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:359MMS.png|link=Absol (Mega)|Absol (Mega)]]<br/>#359M<br/>[[Absol (Mega)]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:430MS.png|link=Honchkrow|Honchkrow]]<br/>#430<br/>[[Honchkrow]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:430MS.png|link=Honchkrow|Honchkrow]]<br/>#430<br/>[[Honchkrow]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:491MS.png|link=Darkrai|Darkrai]]<br/>#491<br/>[[Darkrai]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:491MS.png|link=Darkrai|Darkrai]]<br/>#491<br/>[[Darkrai]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:493DarMS.png|link=Arceus (Dark)|Arceus (Dark)]]<br/>#493Dar<br/>[[Arceus (Dark)]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:493DarMS.png|link=Arceus (Dark)|Arceus (Dark)]]<br/>#493Dar<br/>[[Arceus (Dark)]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:509MS.png|link=Purrloin|Purrloin]]<br/>#509<br/>[[Purrloin]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:509MS.png|link=Purrloin|Purrloin]]<br/>#509<br/>[[Purrloin]] | ||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:510MS.png|link=Liepard|Liepard]]<br/>#510<br/>[[Liepard]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:510MS.png|link=Liepard|Liepard]]<br/>#510<br/>[[Liepard]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:559MS.png|link=Scraggy|Scraggy]]<br/>#559<br/>[[Scraggy]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:559MS.png|link=Scraggy|Scraggy]]<br/>#559<br/>[[Scraggy]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:560MS.png|link=Scrafty|Scrafty]]<br/>#560<br/>[[Scrafty]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:560MS.png|link=Scrafty|Scrafty]]<br/>#560<br/>[[Scrafty]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:570MS.png|link=Zorua|Zorua]]<br/>#570<br/>[[Zorua]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:570MS.png|link=Zorua|Zorua]]<br/>#570<br/>[[Zorua]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:571MS.png|link=Zoroark|Zoroark]]<br/>#571<br/>[[Zoroark]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:571MS.png|link=Zoroark|Zoroark]]<br/>#571<br/>[[Zoroark]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:624MS.png|link=Pawniard|Pawniard]]<br/>#624<br/>[[Pawniard]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:624MS.png|link=Pawniard|Pawniard]]<br/>#624<br/>[[Pawniard]] | ||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:625MS.png|link=Bisharp|Bisharp]]<br/>#625<br/>[[Bisharp]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:625MS.png|link=Bisharp|Bisharp]]<br/>#625<br/>[[Bisharp]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:629MS.png|link=Vullaby|Vullaby]]<br/>#629<br/>[[Vullaby]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:629MS.png|link=Vullaby|Vullaby]]<br/>#629<br/>[[Vullaby]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:630MS.png|link=Mandibuzz|Mandibuzz]]<br/>#630<br/>[[Mandibuzz]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:630MS.png|link=Mandibuzz|Mandibuzz]]<br/>#630<br/>[[Mandibuzz]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:633MS.png|link=Deino|Deino]]<br/>#633<br/>[[Deino]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:633MS.png|link=Deino|Deino]]<br/>#633<br/>[[Deino]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:634MS.png|link=Zweilous|Zweilous]]<br/>#634<br/>[[Zweilous]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:634MS.png|link=Zweilous|Zweilous]]<br/>#634<br/>[[Zweilous]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:635MS.png|link=Hydreigon|Hydreigon]]<br/>#635<br/>[[Hydreigon]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:635MS.png|link=Hydreigon|Hydreigon]]<br/>#635<br/>[[Hydreigon]] | ||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:686MS.png|link=Inkay|Inkay]]<br/>#686<br/>[[Inkay]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:686MS.png|link=Inkay|Inkay]]<br/>#686<br/>[[Inkay]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:687MS.png|link=Malamar|Malamar]]<br/>#687<br/>[[Malamar]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:687MS.png|link=Malamar|Malamar]]<br/>#687<br/>[[Malamar]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:717MS.png|link=Yveltal|Yveltal]]<br/>#717<br/>[[Yveltal]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:717MS.png|link=Yveltal|Yveltal]]<br/>#717<br/>[[Yveltal]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:799MS.png|link=Guzzlord|Guzzlord]]<br/>#799<br/>[[Guzzlord]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:799MS.png|link=Guzzlord|Guzzlord]]<br/>#799<br/>[[Guzzlord]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:859MS.png|link=Impidimp|Impidimp]]<br/>#859<br/>[[Impidimp]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:859MS.png|link=Impidimp|Impidimp]]<br/>#859<br/>[[Impidimp]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:860MS.png|link=Morgrem|Morgrem]]<br/>#860<br/>[[Morgrem]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:860MS.png|link=Morgrem|Morgrem]]<br/>#860<br/>[[Morgrem]] | ||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:861MS.png|link=Grimmsnarl|Grimmsnarl]]<br/>#861<br/>[[Grimmsnarl]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:861MS.png|link=Grimmsnarl|Grimmsnarl]]<br/>#861<br/>[[Grimmsnarl]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:861GMS.png|link=Grimmsnarl (Gigantamax)|Grimmsnarl (Gigantamax)]]<br/>#861G<br/>[[Grimmsnarl (Gigantamax)]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:861GMS.png|link=Grimmsnarl (Gigantamax)|Grimmsnarl (Gigantamax)]]<br/>#861G<br/>[[Grimmsnarl (Gigantamax)]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:862MS.png|link=Obstagoon|Obstagoon]]<br/>#862<br/>[[Obstagoon]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:862MS.png|link=Obstagoon|Obstagoon]]<br/>#862<br/>[[Obstagoon]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:893MS.png|link=Zarude|Zarude]]<br/>#893<br/>[[Zarude]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:893MS.png|link=Zarude|Zarude]]<br/>#893<br/>[[Zarude]] | ||
|- | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:904MS.png|link=Overqwil|Overqwil]]<br/>#904<br/>[[Overqwil]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:999MS.png|link=Darkrown|Darkrown]]<br/>#999<br/>[[Darkrown]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:999MS.png|link=Darkrown|Darkrown]]<br/>#999<br/>[[Darkrown]] | ||
|} | |} |
edits