Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) (Created page with "<!-- Pokédex Navigation Menu --> {| class="dex" cellspacing="0" cellpadding="0" style="width: 100%;" | style="text-align: left;" | ↲ #692 File:692MS.png|lin...") |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 80: | Line 80: | ||
| class="fighting" | 100% | | class="fighting" | 100% | ||
| class="fighting" | [[File:Special.png|Special]] | | class="fighting" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | [[Clauncher]] | |||
| class="water" | Bubble | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | 40 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-dark" | |- class="container-dark" | ||
| class="dark" | Clawitzer | | class="dark" | Clawitzer | ||
Line 94: | Line 101: | ||
| class="dragon" | 100% | | class="dragon" | 100% | ||
| class="dragon" | [[File:Special.png|Special]] | | class="dragon" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[Clauncher]] | | class="normal" | [[Clauncher]] |