234
edits
VandheerLord (talk | contribs) No edit summary |
VandheerLord (talk | contribs) |
||
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 4: | Line 4: | ||
{|class="article-table sortable" style="text-align: center; float: center; margin-top: 10px; order-radius: 10px;" | {|class="article-table sortable" style="text-align: center; float: center; margin-top: 10px; order-radius: 10px;" | ||
| class="container-unknown" | Attack | |||
| class="container-unknown" | Type | |||
| class="container-unknown" data-sort-type="number" | Price | |||
| class="container-unknown" data-sort-type="number" | Power | |||
| class="container-unknown" data-sort-type="number" | Accuracy | |||
| class="container-unknown unsortable" data-sort-type="number" | Category | |||
|- class="container-grass" | |- class="container-grass" | ||
| class="grass"|Absorb | | class="grass"|Absorb | ||
Line 624: | Line 624: | ||
| class="dragon"|60,000 | | class="dragon"|60,000 | ||
| class="dragon"|80 | | class="dragon"|80 | ||
| class="dragon"|100% | |||
| class="dragon"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon"|Dragon Hammer | |||
| class="dragon"|[[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | |||
| class="dragon"|67,500 | |||
| class="dragon"|90 | |||
| class="dragon"|100% | | class="dragon"|100% | ||
| class="dragon"|[[File:Physical.png|Physical]] | | class="dragon"|[[File:Physical.png|Physical]] | ||
Line 1,326: | Line 1,333: | ||
| class="water"|100% | | class="water"|100% | ||
| class="water"|[[File:Special.png|Special]] | | class="water"|[[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-ground" | |||
| class="ground"|High Horsepower | |||
| class="ground"|[[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | |||
| class="ground"|71,250 | |||
| class="ground"|95 | |||
| class="ground"|95% | |||
| class="ground"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-fighting" | |- class="container-fighting" | ||
| class="fighting"|High Jump Kick | | class="fighting"|High Jump Kick | ||
Line 1,437: | Line 1,451: | ||
| class="ice"|65 | | class="ice"|65 | ||
| class="ice"|95% | | class="ice"|95% | ||
| class="ice"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ice" | |||
| class="ice"|Ice Hammer | |||
| class="ice"|[[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | |||
| class="ice"|75,000 | |||
| class="ice"|100 | |||
| class="ice"|90% | |||
| class="ice"|[[File:Physical.png|Physical]] | | class="ice"|[[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-ice" | |- class="container-ice" | ||
Line 1,865: | Line 1,886: | ||
| class="fairy"|100% | | class="fairy"|100% | ||
| class="fairy"|[[File:Special.png|Special]] | | class="fairy"|[[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-ghost" | |||
| class="ghost"|Moongeist Beam | |||
| class="ghost"|[[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | |||
| class="ghost"|75,000 | |||
| class="ghost"|100 | |||
| class="ghost"|100% | |||
| class="ghost"|[[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-ground" | |- class="container-ground" | ||
| class="ground"|Mud Bomb | | class="ground"|Mud Bomb | ||
Line 2,040: | Line 2,068: | ||
| class="normal"|100% | | class="normal"|100% | ||
| class="normal"|[[File:Special.png|Special]] | | class="normal"|[[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-fairy" | |||
| class="fairy"|Nature's Madness | |||
| class="fairy"|[[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | |||
| class="fairy"|60,000 | |||
| class="fairy"|80 | |||
| class="fairy"|90% | |||
| class="fairy"|[[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-dark" | |- class="container-dark" | ||
| class="dark"|Naughty List | | class="dark"|Naughty List | ||
Line 2,411: | Line 2,446: | ||
| class="normal"|100% | | class="normal"|100% | ||
| class="normal"|[[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal"|[[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-electric" | |||
| class="electric"|Revelation Dance (Electric) | |||
| class="electric"|[[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | |||
| class="electric"|67,500 | |||
| class="electric"|90 | |||
| class="electric"|100% | |||
| class="electric"|[[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-fire" | |||
| class="fire"|Revelation Dance (Fire) | |||
| class="fire"|[[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | |||
| class="fire"|67,500 | |||
| class="fire"|90 | |||
| class="fire"|100% | |||
| class="fire"|[[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-ghost" | |||
| class="ghost"|Revelation Dance (Ghost) | |||
| class="ghost"|[[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | |||
| class="ghost"|67,500 | |||
| class="ghost"|90 | |||
| class="ghost"|100% | |||
| class="ghost"|[[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-psychic" | |||
| class="psychic"|Revelation Dance (Psychic) | |||
| class="psychic"|[[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | |||
| class="psychic"|67,500 | |||
| class="psychic"|90 | |||
| class="psychic"|100% | |||
| class="psychic"|[[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-fighting" | |- class="container-fighting" | ||
| class="fighting"|Revenge | | class="fighting"|Revenge | ||
Line 3,272: | Line 3,335: | ||
| class="psychic"|90% | | class="psychic"|90% | ||
| class="psychic"|[[File:Physical.png|Physical]] | | class="psychic"|[[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-electric" | |||
| class="electric"|Zing Zap | |||
| class="electric"|[[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | |||
| class="electric"|60,000 | |||
| class="electric"|80 | |||
| class="electric"|100% | |||
| class="electric"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits