Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) |
|||
Line 85: | Line 85: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container- | |- class="container-ground" | ||
| class=" | | class="ground" | Fearow | ||
| class=" | | class="ground" | Drill Run | ||
| class=" | | class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | ||
| class=" | | class="ground" | 80 | ||
| class=" | | class="ground" | 959% | ||
| class=" | | class="ground" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-flying" | |- class="container-flying" | ||
| class="flying" | Fearow | | class="flying" | Fearow | ||
Line 99: | Line 99: | ||
| class="flying" | 100% | | class="flying" | 100% | ||
| class="flying" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="flying" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-dark" | ||
| class=" | | class="dark" | Fearow | ||
| class=" | | class="dark" | Feint Attack | ||
| class=" | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class=" | | class="dark" | 60 | ||
| class=" | | class="dark" | 100% | ||
| class=" | | class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-ground" | ||
| class=" | | class="ground" | [[Spearow]] | ||
| class=" | | class="ground" | Mud-Slap | ||
| class=" | | class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | ||
| class=" | | class="ground" | 20 | ||
| class=" | | class="ground" | 100% | ||
| class=" | | class="ground" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-dark" | |||
| class="dark" | [[Spearow]] | |||
| class="dark" | Pursuit | |||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="dark" | 40 | |||
| class="dark" | 100% | |||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[Spearow]] | | class="normal" | [[Spearow]] | ||
Line 120: | Line 127: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-bug" | |||
| class="bug" | Fearow | |||
| class="bug" | U-turn | |||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | |||
| class="bug" | 70 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-flying" | |- class="container-flying" | ||
| class="flying" | [[Spearow]] | | class="flying" | [[Spearow]] |