Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 109: | Line 109: | ||
| class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:695MS.png|link=Heliolisk|Heliolisk]]<br/>#695<br/>[[Heliolisk]] | | class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:695MS.png|link=Heliolisk|Heliolisk]]<br/>#695<br/>[[Heliolisk]] | ||
| class="flying-dex" style="width: 140px;" | [[File:715MS.png|link=Noivern|Noivern]]<br/>#715<br/>[[Noivern]] | | class="flying-dex" style="width: 140px;" | [[File:715MS.png|link=Noivern|Noivern]]<br/>#715<br/>[[Noivern]] | ||
|- | |||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:782MS.png|link=Jangmo-o|Jangmo-o]]<br/>#782<br/>[[Jangmo-o]] | |||
|} | |} | ||