52
edits
No edit summary |
|||
Line 72: | Line 72: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-ghost" | |||
| class="ghost" | Absol (Mega) | |||
| class="ghost" | Shadow Claw | |||
| class="ghost" | [[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | |||
| class="ghost" | 70 | |||
| class="ghost" | 100% | |||
| class="ghost" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |- class="container-dark" | ||
| class=" | | class="dark" | Absol (Mega) | ||
| class=" | | class="dark" | Night Slash | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="dark" | 70 | |||
| class="dark" | 100% | |||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
| class=" | |||
| class=" | |||
| class=" | |||
| class=" | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | Absol | | class="normal" | Absol | ||
| class="normal" | | | class="normal" | Slash | ||
| class="normal" | [[File: | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | 70 | | class="normal" | 70 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-psychic" | |||
| class="psychic" | Absol | |||
| class="psychic" | Psycho Cut | |||
| class="psychic" | [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | |||
| class="psychic" | 70 | |||
| class="psychic" | 100% | |||
| class="psychic" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits