1,196
edits
Line 120: | Line 120: | ||
| style="text-align: center;" | Holon Sidequests Complete | | style="text-align: center;" | Holon Sidequests Complete | ||
| style="text-align: center;" | [[File:holonsidequests.gif]] | | style="text-align: center;" | [[File:holonsidequests.gif]] | ||
|- class="pkmn" | |||
| style="text-align: center;" | Fiore Sidequests Complete | |||
| style="text-align: center;" | [[File:Fioresidequests.gif]] | |||
|- class="pkmn" | |- class="pkmn" | ||
| style="text-align: center;" | Unova Sidequests Complete | | style="text-align: center;" | Unova Sidequests Complete |
edits