234
edits
mNo edit summary |
VandheerLord (talk | contribs) |
||
Line 80: | Line 80: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-dark" | |||
| class="dark" | [[Beedrill]] | |||
| class="dark" | Assurance | |||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="dark" | 50 | |||
| class="dark" | 100% | |||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-bug" | |||
| class="bug" | [[Weedle]] | |||
| class="bug" | Bug Bite | |||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | |||
| class="bug" | 60 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Beedrill (Mega) | |||
| class="normal" | Double-Edge | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 120 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ground" | |- class="container-ground" | ||
| class="ground" | Beedrill (Mega) | | class="ground" | Beedrill (Mega) | ||
Line 87: | Line 108: | ||
| class="ground" | 95% | | class="ground" | 95% | ||
| class="ground" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="ground" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-electric" | ||
| class=" | | class="electric" | [[Weedle]] | ||
| class=" | | class="electric" | Electroweb | ||
| class=" | | class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | ||
| class=" | | class="electric" | 55 | ||
| class=" | | class="electric" | 95% | ||
| class=" | | class="electric" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[Kakuna]] | | class="normal" | [[Kakuna]] | ||
Line 101: | Line 122: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Status.png|Status]] | | class="normal" | [[File:Status.png|Status]] | ||
|- class="container-poison" | |- class="container-poison" | ||
| class="poison" | [[Beedrill]] | | class="poison" | [[Beedrill]] | ||
Line 128: | Line 142: | ||
| class="bug" | 60 | | class="bug" | 60 | ||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% | ||
| class="bug" | [[File: | | class="bug" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-bug" | |- class="container-bug" | ||
| class="bug" | [[Weedle]] | | class="bug" | [[Weedle]] | ||
Line 144: | Line 151: | ||
| class="bug" | [[File:Status.png|Status]] | | class="bug" | [[File:Status.png|Status]] | ||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[ | | class="normal" | [[Beedrill]] | ||
| class="normal" | | | class="normal" | Swift | ||
| class="normal" | [[File: | | class="normal" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class="normal" | | | class="normal" | 60 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File: | | class="normal" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-bug" | |- class="container-bug" | ||
| class="bug" | Beedrill (Mega) | | class="bug" | Beedrill (Mega) |
edits