62
edits
Line 116: | Line 116: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Bidoof | |||
| class="normal" | Growl | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 0 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Status.png|Status]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Bidoof | |||
| class="normal" | Leer | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 0 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Status.png|Status]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Bidoof | |||
| class="normal" |Pound | |||
| class="normal" |[[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" |40 | |||
| class="normal" |100% | |||
| class="normal" |[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Bidoof | |||
| class="normal" |Tackle | |||
| class="normal" |[[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" |50 | |||
| class="normal" |100% | |||
| class="normal" |[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits