234
edits
mNo edit summary |
VandheerLord (talk | contribs) |
||
Line 80: | Line 80: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-fighting" | |||
| class="fighting" | Blastoise (Mega) | |||
| class="fighting" | Aura Sphere | |||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | |||
| class="fighting" | 90 | |||
| class="fighting" | 100% | |||
| class="fighting" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | [[Wartortle]] | |||
| class="normal" | Body Slam | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 85 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |- class="container-dark" | ||
| class="dark" | [[Squirtle]] | | class="dark" | [[Squirtle]] | ||
Line 85: | Line 99: | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | 60 | | class="dark" | 60 | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
Line 115: | Line 108: | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
| class="dark" | [[File:Special.png|Special]] | | class="dark" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | Blastoise (Mega) | |||
| class="dragon" | Dragon Pulse | |||
| class="dragon" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | |||
| class="dragon" | 90 | |||
| class="dragon" | 100% | |||
| class="dragon" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-steel" | |||
| class="steel" | [[Blastoise]] | |||
| class="steel" | Flash Cannon | |||
| class="steel" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | |||
| class="steel" | 80 | |||
| class="steel" | 100% | |||
| class="steel" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-water" | |- class="container-water" | ||
| class="water" | Blastoise (Mega) | | class="water" | Blastoise (Mega) | ||
Line 121: | Line 128: | ||
| class="water" | 150 | | class="water" | 150 | ||
| class="water" | 90% | | class="water" | 90% | ||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | | class="water" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-ice" | |- class="container-ice" | ||
| class="ice" | [[Blastoise]] | | class="ice" | [[Blastoise]] | ||
| class="ice" | | | class="ice" | Icy Beam | ||
| class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | | class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | ||
| class="ice" | 90 | | class="ice" | 90 | ||
| class="ice" | 100% | | class="ice" | 100% | ||
| class="ice" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-ice" | |||
| class="ice" | [[Wartortle]] | |||
| class="ice" | Ice Punch | |||
| class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | |||
| class="ice" | 75 | |||
| class="ice" | 100% | |||
| class="ice" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ice" | |||
| class="ice" | [[Squirtle]] | |||
| class="ice" | Icy Wind | |||
| class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | |||
| class="ice" | 55 | |||
| class="ice" | 95% | |||
| class="ice" | [[File:Special.png|Special]] | | class="ice" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[ | | class="normal" | [[Squirtle]] | ||
| class="normal" | | | class="normal" | Tackle | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | | | class="normal" | 50 | ||
| class="normal" | | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | [[Blastoise]] | |||
| class="water" | Scald | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | 80 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[ | | class="normal" | [[Blastoise]] | ||
| class="normal" | | | class="normal" | Skull Bash | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | | | class="normal" | 100 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
Line 158: | Line 179: | ||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | | class="water" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-water" | |- class="container-water" | ||
| class="water" | | | class="water" | [[Wartortle]] | ||
| class="water" | Water Pulse | | class="water" | Water Pulse | ||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | | class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] |
edits