Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) m (→Evolution Line) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 114: | Line 114: | ||
| class="water" | 100% | | class="water" | 100% | ||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | | class="water" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-normal" | |||
| class="water" | Popplio | |||
| class="water" | Pound | |||
| class="water" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="water" | 40 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | Popplio | |||
| class="water" | Water Gun | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | 40 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-fairy" | |||
| class="water" | Popplio | |||
| class="water" | Disarming Voice | |||
| class="water" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | |||
| class="water" | 40 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | Popplio | |||
| class="water" | Aqua Jet | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | 40 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |