234
edits
VandheerLord (talk | contribs) |
|||
Line 99: | Line 99: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-grass" | |- class="container-grass" | ||
| class="grass" | Bulbasaur | | class="grass" | Bulbasaur | ||
Line 113: | Line 106: | ||
| class="grass" | 95% | | class="grass" | 95% | ||
| class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-poison" | |||
| class="poison" | Bulbasaur | |||
| class="poison" | Sludge | |||
| class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | |||
| class="poison" | 65 | |||
| class="poison" | 100% | |||
| class="poison" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | Bulbasaur | | class="normal" | Bulbasaur | ||
Line 120: | Line 120: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-normal" | ||
| class=" | | class="normal" | Bulbasaur | ||
| class=" | | class="normal" | Take Down | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class=" | | class="normal" | 90 | ||
| class=" | | class="normal" | 85% | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits