234
edits
Sneezeball (talk | contribs) |
VandheerLord (talk | contribs) |
||
Line 107: | Line 107: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container- | |- class="container-flying" | ||
| class=" | | class="flying" | Butterfree | ||
| class=" | | class="flying" | Aerial Ace | ||
| class=" | | class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | ||
| class=" | | class="flying" | 60 | ||
| class=" | | class="flying" | 100% | ||
| class=" | | class="flying" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-bug" | |- class="container-bug" | ||
| class="bug" | [[Caterpie]] | | class="bug" | [[Caterpie]] | ||
| class="bug" | | | class="bug" | Bug Bite | ||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | | class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class="bug" | | | class="bug" | 60 | ||
| class="bug" | | | class="bug" | 100% | ||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-electric" | ||
| class=" | | class="electric" | [[Caterpie]] | ||
| class=" | | class="electric" | Electroweb | ||
| class=" | | class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | ||
| class=" | | class="electric" | 55 | ||
| class=" | | class="electric" | 95% | ||
| class=" | | class="electric" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[Metapod]] | | class="normal" | [[Metapod]] | ||
Line 149: | Line 149: | ||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% | ||
| class="bug" | [[File:Special.png|Special]] | | class="bug" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-bug" | |- class="container-bug" | ||
| class="bug" | [[Caterpie]] | | class="bug" | [[Caterpie]] | ||
Line 170: | Line 163: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-poison" | |||
| class="poison" | Butterfree | |||
| class="poison" | Venoshock | |||
| class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | |||
| class="poison" | 65 | |||
| class="poison" | 100% | |||
| class="poison" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits