234
edits
VandheerLord (talk | contribs) |
|||
Line 118: | Line 118: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container- | |- class="container-ground" | ||
| class=" | | class="ground" | Charmeleon | ||
| class=" | | class="ground" | Dig | ||
| class=" | | class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | ||
| class=" | | class="ground" | 80 | ||
| class=" | | class="ground" | 100% | ||
| class=" | | class="ground" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | Charmeleon | |||
| class="dragon" | Dragon Claw | |||
| class="dragon" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | |||
| class="dragon" | 80 | |||
| class="dragon" | 100% | |||
| class="dragon" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | [[Charmander]] | |||
| class="dragon" | Dragon Rage | |||
| class="dragon" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | |||
| class="dragon" | 40 | |||
| class="dragon" | 100% | |||
| class="dragon" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-fire" | |- class="container-fire" | ||
| class="fire" | [[Charmander]] | | class="fire" | [[Charmander]] | ||
Line 134: | Line 148: | ||
|- class="container-fire" | |- class="container-fire" | ||
| class="fire" | Charmeleon | | class="fire" | Charmeleon | ||
| class="fire" | Fire Punch | | class="fire" | Fire Punch | ||
| class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | | class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | ||
Line 146: | Line 153: | ||
| class="fire" | 100% | | class="fire" | 100% | ||
| class="fire" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="fire" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-steel" | ||
| class=" | | class="steel" | [[Charmander]] | ||
| class=" | | class="steel" | Metal Claw | ||
| class=" | | class="steel" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | ||
| class=" | | class="steel" | 50 | ||
| class=" | | class="steel" | 95% | ||
| class=" | | class="steel" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[Charmander]] | | class="normal" | [[Charmander]] | ||
Line 161: | Line 168: | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | | | class="normal" | Charmeleon | ||
| class="normal" | Slash | | class="normal" | Slash | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
Line 169: | Line 176: | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||
<!-- End Attacks Table --> | |||
===Purchasable Attacks=== | ===Purchasable Attacks=== |
edits