Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) mNo edit summary |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 133: | Line 133: | ||
<!-- Attacks Table --> | <!-- Attacks Table --> | ||
<div align="center"> | <div align="center"> | ||
{| | {| style="text-align: center; float: center; margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | ||
|- class="container-attacks" | |- class="container-attacks" | ||
| class="attacks" | Attack | |||
| class="attacks" | Type | |||
| class="attacks" | Price | |||
| class="attacks" | Power | |||
| class="attacks" | Accuracy | |||
| class="attacks" | Category | |||
|- class="container-flying" | |||
| class="flying" | Aerial Ace | |||
| class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="flying" | [[File:Pmoney.gif|Pokemoney]]45,000 | |||
| class="flying" | 60 | |||
| class="flying" | 100% | |||
| class="flying" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |||
| class="dark" | Bite | |||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="dark" | [[File:Pmoney.gif|Pokemoney]]45,000 | |||
| class="dark" | 60 | |||
| class="dark" | 100% | |||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Body Slam | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokemoney]]63,750 | |||
| class="normal" | 85 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-fighting" | |||
| class="fighting" | Brick Break | |||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | |||
| class="fighting" | [[File:Pmoney.gif|Pokemoney]]56,250 | |||
| class="fighting" | 75 | |||
| class="fighting" | 100% | |||
| | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |