Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 77: | Line 77: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container- | |- class="container-dark" | ||
| class=" | | class="dark" | [[Chespin]] | ||
| class=" | | class="dark" | Bite | ||
| class=" | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class=" | | class="dark" | 60 | ||
| class=" | | class="dark" | 100% | ||
| class=" | | class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-fighting" | |||
| class="fighting" | [[Quilladin]] | |||
| class="fighting" | Brick Break | |||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | |||
| class="fighting" | 75 | |||
| class="fighting" | 100% | |||
| class="fighting" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ground" | |||
| class="ground" | Chesnaught | |||
| class="ground" | Earthquake | |||
| class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | |||
| class="ground" | 100 | |||
| class="ground" | 100% | |||
| class="ground" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-fighting" | |- class="container-fighting" | ||
| class="fighting" | Chesnaught | | class="fighting" | Chesnaught | ||
| class="fighting" | | | class="fighting" | Hammer Arm | ||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | | class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class="fighting" | | | class="fighting" | 100 | ||
| class="fighting" | | | class="fighting" | 90% | ||
| class="fighting" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="fighting" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-ground" | |||
| class="ground" | [[Quilladin]] | |||
| class="ground" | Mud Shot | |||
| class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | |||
| class="ground" | 55 | |||
| class="ground" | 95% | |||
| class="ground" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-grass" | |- class="container-grass" | ||
| class="grass" | [[Quilladin]] | | class="grass" | [[Quilladin]] | ||
| class="grass" | | | class="grass" | Needle Arm | ||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | | class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | ||
| class="grass" | | | class="grass" | 60 | ||
| class="grass" | 100% | | class="grass" | 100% | ||
| class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-bug" | |||
| class="bug" | [[Chespin]] | |||
| class="bug" | Pin Missile | |||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | |||
| class="bug" | 45 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-rock" | |- class="container-rock" | ||
| class="rock" | [[Chespin]] | | class="rock" | [[Chespin]] | ||
Line 112: | Line 133: | ||
| class="rock" | 90% | | class="rock" | 90% | ||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-poison" | ||
| class=" | | class="poison" | Chesnaught | ||
| class=" | | class="poison" | Sludge Bomb | ||
| class=" | | class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | ||
| class=" | | class="poison" | 90 | ||
| class=" | | class="poison" | 100% | ||
| class=" | | class="poison" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container- | |- class="container-grass" | ||
| class=" | | class="grass" | [[Chespin]] | ||
| class=" | | class="grass" | Vine Whip | ||
| class=" | | class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | ||
| class=" | | class="grass" | 35 | ||
| class=" | | class="grass" | 100% | ||
| class=" | | class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-grass" | |||
| class="grass" | Chesnaught | |||
| class="grass" | Wood Hammer | |||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="grass" | 120 | |||
| class="grass" | 100% | |||
| class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |