Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 188: | Line 188: | ||
| class="normal-dex" style="width:140px;" | [[File:780MS.png|link=Drampa|Drampa]]<br/>#780<br/>[[Drampa]] | | class="normal-dex" style="width:140px;" | [[File:780MS.png|link=Drampa|Drampa]]<br/>#780<br/>[[Drampa]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:799MS.png|link=Guzzlord|Guzzlord]]<br/>#799<br/>[[Guzzlord]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:799MS.png|link=Guzzlord|Guzzlord]]<br/>#799<br/>[[Guzzlord]] | ||
| class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:804MS.png|link=Naganadel|Naganadel]]<br/>#804<br/>[[Naganadel]] | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:996MS.png|link=Dratinice|Dratinice]]<br/>#996<br/>[[Dratinice]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:996MS.png|link=Dratinice|Dratinice]]<br/>#996<br/>[[Dratinice]] | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:997MS.png|link=Dratinire|Dratinire]]<br/>#997<br/>[[Dratinire]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:997MS.png|link=Dratinire|Dratinire]]<br/>#997<br/>[[Dratinire]] | ||
|- | |||
| class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:998MS.png|link=Dratinilic|Dratinilic]]<br/>#998<br/>[[Dratinilic]] | | class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:998MS.png|link=Dratinilic|Dratinilic]]<br/>#998<br/>[[Dratinilic]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |