127
edits
m (Reverted edits by 2600:8803:7484:7600:589E:CD7D:773F:246C (talk) to last revision by Patrick) Tag: Rollback |
LicketySplit (talk | contribs) |
||
Line 182: | Line 182: | ||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:696MS.png|link=Tyrunt|Tyrunt]]<br/>#696<br/>[[Tyrunt]] | | class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:696MS.png|link=Tyrunt|Tyrunt]]<br/>#696<br/>[[Tyrunt]] | ||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:697MS.png|link=Tyrantrum|Tyrantrum]]<br/>#697<br/>[[Tyrantrum]] | | class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:697MS.png|link=Tyrantrum|Tyrantrum]]<br/>#697<br/>[[Tyrantrum]] | ||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:705HMS.png|link=Sliggoo (Hisuian)|Sliggoo (Hisuian)]]<br/>#705H<br/>[[Sliggoo (Hisuian)]] | |||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:706HMS.png|link=Goodra (Hisuian)|Goodra (Hisuian)]]<br/>#706H<br/>[[Goodra (Hisuian)]] | |||
|- | |||
| class="flying-dex" style="width:140px;" | [[File:714MS.png|link=Noibat|Noibat]]<br/>#714<br/>[[Noibat]] | | class="flying-dex" style="width:140px;" | [[File:714MS.png|link=Noibat|Noibat]]<br/>#714<br/>[[Noibat]] | ||
| class="flying-dex" style="width:140px;" | [[File:715MS.png|link=Noivern|Noivern]]<br/>#715<br/>[[Noivern]] | | class="flying-dex" style="width:140px;" | [[File:715MS.png|link=Noivern|Noivern]]<br/>#715<br/>[[Noivern]] | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:776MS.png|link=Turtonator|Turtonator]]<br/>#776<br/>[[Turtonator]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:776MS.png|link=Turtonator|Turtonator]]<br/>#776<br/>[[Turtonator]] | ||
| class="normal-dex" style="width:140px;" | [[File:780MS.png|link=Drampa|Drampa]]<br/>#780<br/>[[Drampa]] | | class="normal-dex" style="width:140px;" | [[File:780MS.png|link=Drampa|Drampa]]<br/>#780<br/>[[Drampa]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:799MS.png|link=Guzzlord|Guzzlord]]<br/>#799<br/>[[Guzzlord]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:799MS.png|link=Guzzlord|Guzzlord]]<br/>#799<br/>[[Guzzlord]] | ||
| class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:800UMS.png|link=Necrozma (Ultra)|Necrozma (Ultra)]]<br/>#800U<br/>[[Necrozma (Ultra)]] | | class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:800UMS.png|link=Necrozma (Ultra)|Necrozma (Ultra)]]<br/>#800U<br/>[[Necrozma (Ultra)]] | ||
|- | |||
| class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:804MS.png|link=Naganadel|Naganadel]]<br/>#804<br/>[[Naganadel]] | | class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:804MS.png|link=Naganadel|Naganadel]]<br/>#804<br/>[[Naganadel]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:996MS.png|link=Dratinice|Dratinice]]<br/>#996<br/>[[Dratinice]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:996MS.png|link=Dratinice|Dratinice]]<br/>#996<br/>[[Dratinice]] | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:997MS.png|link=Dratinire|Dratinire]]<br/>#997<br/>[[Dratinire]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:997MS.png|link=Dratinire|Dratinire]]<br/>#997<br/>[[Dratinire]] | ||
| class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:998MS.png|link=Dratinilic|Dratinilic]]<br/>#998<br/>[[Dratinilic]] | | class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:998MS.png|link=Dratinilic|Dratinilic]]<br/>#998<br/>[[Dratinilic]] |
edits