79
edits
Line 200: | Line 200: | ||
| class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:800UMS.png|link=Necrozma (Ultra)|Necrozma (Ultra)]]<br/>#800U<br/>[[Necrozma (Ultra)]] | | class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:800UMS.png|link=Necrozma (Ultra)|Necrozma (Ultra)]]<br/>#800U<br/>[[Necrozma (Ultra)]] | ||
| class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:804MS.png|link=Naganadel|Naganadel]]<br/>#804<br/>[[Naganadel]] | | class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:804MS.png|link=Naganadel|Naganadel]]<br/>#804<br/>[[Naganadel]] | ||
| class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:840MS.png|link=Applin|Applin]]<br />#840<br/>[[Applin]] | |||
| class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:841MS.png|link=Flapple|Flapple]]<br />#841<br/>[[Flapple]] | |||
| class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:842MS.png|link=Appletun|Appletun]]<br />#842<br/>[[Appletun]] | |||
|- | |||
| class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:880MS.png|link=Dracozolt|Dracozolt]]<br/>#880<br/>[[Dracozolt]] | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:882MS.png|link=Dracovish|Dracovish]]<br/>#882<br/>[[Dracovish]] | |||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:884MS.png|link=Duraludon|Duraludon]]<br/>#884<br/>[[Duraludon]] | |||
| class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:890MS.png|link=Eternatus|Eternatus]]<br/>#890<br/>[[Eternatus]] | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:996MS.png|link=Dratinice|Dratinice]]<br/>#996<br/>[[Dratinice]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:996MS.png|link=Dratinice|Dratinice]]<br/>#996<br/>[[Dratinice]] | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:997MS.png|link=Dratinire|Dratinire]]<br/>#997<br/>[[Dratinire]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:997MS.png|link=Dratinire|Dratinire]]<br/>#997<br/>[[Dratinire]] | ||
|- | |||
| class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:998MS.png|link=Dratinilic|Dratinilic]]<br/>#998<br/>[[Dratinilic]] | | class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:998MS.png|link=Dratinilic|Dratinilic]]<br/>#998<br/>[[Dratinilic]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits