Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) m (→Evolution Line) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 111: | Line 111: | ||
| class="grass" | 100% | | class="grass" | 100% | ||
| class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | | class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-psychic" | |||
| class="grass" | Exeggcute | |||
| class="grass" | Confusion | |||
| class="grass" | [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | |||
| class="grass" | 50 | |||
| class="grass" | 100% | |||
| class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-grass" | |||
| class="grass" | Exeggcute | |||
| class="grass" | Bullet Seed | |||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="grass" | 45 | |||
| class="grass" | 100% | |||
| class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="grass" | Exeggcute | |||
| class="grass" | Barrage | |||
| class="grass" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="grass" | 45 | |||
| class="grass" | 85% | |||
| class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-poison" | |||
| class="grass" | Exeggcute | |||
| class="grass" | Poison Powder | |||
| class="grass" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | |||
| class="grass" | 0 | |||
| class="grass" | 75% | |||
| class="grass" | [[File:Status.png|Status]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |