Editor
188
edits
m (machamp (gigantamax) link) |
|||
(3 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 252: | Line 252: | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:067MS.png|link=Machoke|Machoke]]<br/>#067<br/>[[Machoke]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:067MS.png|link=Machoke|Machoke]]<br/>#067<br/>[[Machoke]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:068MS.png|link=Machamp|Machamp]]<br/>#068<br/>[[Machamp]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:068MS.png|link=Machamp|Machamp]]<br/>#068<br/>[[Machamp]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:068GMS.png|link=Machamp(Gigantamax)|Machamp (Gigantamax)]]<br/>#068G<br/>[[Machamp (Gigantamax)]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:068GMS.png|link=Machamp (Gigantamax)|Machamp (Gigantamax)]]<br/>#068G<br/>[[Machamp (Gigantamax)]] | ||
|- | |- | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:083GMS.png|link=Farfetch'd (Galarian)|Farfetch'd (Galarian)]]<br/>#083G<br/>[[Farfetch'd (Galarian)]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:083GMS.png|link=Farfetch'd (Galarian)|Farfetch'd (Galarian)]]<br/>#083G<br/>[[Farfetch'd (Galarian)]] | ||
Line 258: | Line 258: | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:107MS.png|link=Hitmonchan|Hitmonchan]]<br/>#107<br/>[[Hitmonchan]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:107MS.png|link=Hitmonchan|Hitmonchan]]<br/>#107<br/>[[Hitmonchan]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:145GMS.png|link=Zapdos (Galarian)|Zapdos (Galarian)]]<br/>#145G<br/>[[Zapdos (Galarian)]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:145GMS.png|link=Zapdos (Galarian)|Zapdos (Galarian)]]<br/>#145G<br/>[[Zapdos (Galarian)]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:215HMS.png|link=Sneasel (Hisuian)|Sneasel (Hisuian)]]<br/>#215H<br/>[[Sneasel (Hisuian)]] | |||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:236MS.png|link=Tyrogue|Tyrogue]]<br/>#236<br/>[[Tyrogue]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:236MS.png|link=Tyrogue|Tyrogue]]<br/>#236<br/>[[Tyrogue]] | ||
|- | |||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:237MS.png|link=Hitmontop|Hitmontop]]<br/>#237<br/>[[Hitmontop]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:237MS.png|link=Hitmontop|Hitmontop]]<br/>#237<br/>[[Hitmontop]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:296MS.png|link=Makuhita|Makuhita]]<br/>#296<br/>[[Makuhita]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:296MS.png|link=Makuhita|Makuhita]]<br/>#296<br/>[[Makuhita]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:297MS.png|link=Hariyama|Hariyama]]<br/>#297<br/>[[Hariyama]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:297MS.png|link=Hariyama|Hariyama]]<br/>#297<br/>[[Hariyama]] | ||
Line 266: | Line 267: | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:447MS.png|link=Riolu|Riolu]]<br/>#447<br/>[[Riolu]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:447MS.png|link=Riolu|Riolu]]<br/>#447<br/>[[Riolu]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:448MS.png|link=Lucario|Lucario]]<br/>#448<br/>[[Lucario]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:448MS.png|link=Lucario|Lucario]]<br/>#448<br/>[[Lucario]] | ||
|- | |||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:448MMS.png|link=Lucario (Mega)|Lucario (Mega)]]<br/>#448M<br/>[[Lucario (Mega)]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:448MMS.png|link=Lucario (Mega)|Lucario (Mega)]]<br/>#448M<br/>[[Lucario (Mega)]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:493FigMS.png|link=Arceus (Fighting)|Arceus (Fighting)]]<br/>#493Fig<br/>[[Arceus (Fighting)]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:493FigMS.png|link=Arceus (Fighting)|Arceus (Fighting)]]<br/>#493Fig<br/>[[Arceus (Fighting)]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:532MS.png|link=Timburr|Timburr]]<br/>#532<br/>[[Timburr]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:532MS.png|link=Timburr|Timburr]]<br/>#532<br/>[[Timburr]] | ||
Line 273: | Line 274: | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:534MS.png|link=Conkeldurr|Conkeldurr]]<br/>#534<br/>[[Conkeldurr]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:534MS.png|link=Conkeldurr|Conkeldurr]]<br/>#534<br/>[[Conkeldurr]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:538MS.png|link=Throh|Throh]]<br/>#538<br/>[[Throh]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:538MS.png|link=Throh|Throh]]<br/>#538<br/>[[Throh]] | ||
|- | |||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:539MS.png|link=Sawk|Sawk]]<br/>#539<br/>[[Sawk]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:539MS.png|link=Sawk|Sawk]]<br/>#539<br/>[[Sawk]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:619MS.png|link=Mienfoo|Mienfoo]]<br/>#619<br/>[[Mienfoo]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:619MS.png|link=Mienfoo|Mienfoo]]<br/>#619<br/>[[Mienfoo]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:620MS.png|link=Mienshao|Mienshao]]<br/>#620<br/>[[Mienshao]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:620MS.png|link=Mienshao|Mienshao]]<br/>#620<br/>[[Mienshao]] | ||
Line 280: | Line 281: | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:675MS.png|link=Pangoro|Pangoro]]<br/>#675<br/>[[Pangoro]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:675MS.png|link=Pangoro|Pangoro]]<br/>#675<br/>[[Pangoro]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:701MS.png|link=Hawlucha|Hawlucha]]<br/>#701<br/>[[Hawlucha]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:701MS.png|link=Hawlucha|Hawlucha]]<br/>#701<br/>[[Hawlucha]] | ||
|- | |||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:739MS.png|link=Crabrawler|Crabrawler]]<br/>#739<br/>[[Crabrawler]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:739MS.png|link=Crabrawler|Crabrawler]]<br/>#739<br/>[[Crabrawler]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:740MS.png|link=Crabominable|Crabominable]]<br/>#740<br/>[[Crabominable]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:740MS.png|link=Crabominable|Crabominable]]<br/>#740<br/>[[Crabominable]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:766MS.png|link=Passimian|Passimian]]<br/>#766<br/>[[Passimian]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:766MS.png|link=Passimian|Passimian]]<br/>#766<br/>[[Passimian]] | ||
Line 287: | Line 288: | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:852MS.png|link=Clobbopus|Clobbopus]]<br/>#852<br/>[[Clobbopus]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:852MS.png|link=Clobbopus|Clobbopus]]<br/>#852<br/>[[Clobbopus]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:853MS.png|link=Grapploct|Grapploct]]<br/>#853<br/>[[Grapploct]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:853MS.png|link=Grapploct|Grapploct]]<br/>#853<br/>[[Grapploct]] | ||
|- | |||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:865MS.png|link=Sirfetch'd|Sirfetch'd]]<br/>#865<br/>[[Sirfetch'd]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:865MS.png|link=Sirfetch'd|Sirfetch'd]]<br/>#865<br/>[[Sirfetch'd]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:870MS.png|link=Falinks|Falinks]]<br/>#870<br/>[[Falinks]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:870MS.png|link=Falinks|Falinks]]<br/>#870<br/>[[Falinks]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:889MS.png|link=Zamazenta|Zamazenta]]<br/>#889<br/>[[Zamazenta]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:889MS.png|link=Zamazenta|Zamazenta]]<br/>#889<br/>[[Zamazenta]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:889CMS.png|link=Zamazenta (Crowned)|Zamazenta (Crowned)]]<br/>#889<br/>[[Zamazenta (Crowned)]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:889CMS.png|link=Zamazenta (Crowned)|Zamazenta (Crowned)]]<br/>#889<br/>[[Zamazenta (Crowned)]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:891MS.png|link=Kubfu|Kubfu]]<br/>#891<br/>[[Kubfu]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:891MS.png|link=Kubfu|Kubfu]]<br/>#891<br/>[[Kubfu]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:892SSMS.png|link=Urshifu (Strike)|Urshifu (Single Strike)]]<br/>#892<br/>[[Urshifu (Single Strike)]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:892SSMS.png|link=Urshifu (Single Strike)|Urshifu (Single Strike)]]<br/>#892<br/>[[Urshifu (Single Strike)]] | ||
|- | |||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:892RSMS.png|link=Urshifu (Rapid Strike)|Urshifu (Rapid Strike)]]<br/>#892<br/>[[Urshifu (Rapid Strike)]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:892RSMS.png|link=Urshifu (Rapid Strike)|Urshifu (Rapid Strike)]]<br/>#892<br/>[[Urshifu (Rapid Strike)]] | ||
|- | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:903MS.png|link=Sneasler|Sneasler]]<br/>#892<br/>[[Sneasler]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |