79
edits
Line 280: | Line 280: | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:654MS.png|link=Braixen|Braixen]]<br/>#654<br/>[[Braixen]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:654MS.png|link=Braixen|Braixen]]<br/>#654<br/>[[Braixen]] | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:655MS.png|link=Delphox|Delphox]]<br/>#655<br/>[[Delphox]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:655MS.png|link=Delphox|Delphox]]<br/>#655<br/>[[Delphox]] | ||
|- | |||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:662MS.png|link=Fletchinder|Fletchinder]]<br/>#662<br/>[[Fletchinder]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:662MS.png|link=Fletchinder|Fletchinder]]<br/>#662<br/>[[Fletchinder]] | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:663MS.png|link=Talonflame|Talonflame]]<br/>#663<br/>[[Talonflame]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:663MS.png|link=Talonflame|Talonflame]]<br/>#663<br/>[[Talonflame]] |
edits