79
edits
Line 287: | Line 287: | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:721MS.png|link=Volcanion|Volcanion]]<br/>#721<br/>[[Volcanion]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:721MS.png|link=Volcanion|Volcanion]]<br/>#721<br/>[[Volcanion]] | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:725MS.png|link=Litten|Litten]]<br/>#725<br/>[[Litten]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:725MS.png|link=Litten|Litten]]<br/>#725<br/>[[Litten]] | ||
|- | |||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:726MS.png|link=Torracat|Torracat]]<br/>#726<br/>[[Torracat]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:726MS.png|link=Torracat|Torracat]]<br/>#726<br/>[[Torracat]] | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:727MS.png|link=Incineroar|Incineroar]]<br/>#727<br/>[[Incineroar]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:727MS.png|link=Incineroar|Incineroar]]<br/>#727<br/>[[Incineroar]] | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:741BaMS.png|link=Oricorio (Baile)|Oricorio (Baile)]]<br/>#741Ba<br/>[[Oricorio (Baile)]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:741BaMS.png|link=Oricorio (Baile)|Oricorio (Baile)]]<br/>#741Ba<br/>[[Oricorio (Baile)]] |
edits